Opel vectra 1.6 elegance 2006-2008

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cakabon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cakabon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARKADASLAR BU OPEL VECTRA ELEGANCE 2006 VE ÜSTÜ MODELLERİN SINIFLARINDAN BAHSEDİP DURUYOLAR ( c sınıfı,d sınıfı vs...) ACABA ARALARINDAKİ FARKI BİLEN VAR MI? AYRICA BU ARACI KULLANANLARIN OLUMLU OLUMSUZ TAVSİYE VEYA FİKİRLERİNE İHTİYACIM VAR,ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM DA,,CEVAPLAYAN ARKADASLAR İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Ekli dosyalar

• opel-vectra_7771_0.webp
    opel-vectra_7771_0.webp
    8.4 KB · Görüntüleme: 41
Opel vectra 2002-2009 arası C kasa olarak geçer. 2006-2009 arasındaki C kasalar makyajlıdır ve bu makyajda en belirgin fark ön farlardır.
Ben 2005 1,6 design edition kullanıyorum. Eğer Sokaklarda başkalarıyla kapışmak gibi bi derdiniz yoksa bu motor sizi tatmineder. Ama performans istiyorsanız. 1,9 CDTİ veya 2,0T öneririm. 1,8 motor seçeneği 2006 ve üzeri vectralarda yok. Vectra çok rahat ve konforlu bi araba özellikle Elegancelarda hiçbi eksik donanım yok. Esp,Hız sabitleyici,Elektrikli-hafızalı ve ısıtmalı ön koltuklar,yağmur-far-park sensörleri,arka ve yan perdeler,otomatik klima,mp3 çalar,Soğutmalı torpido,Xenon farlar,sis farları ve basınçlı far yıkama ünitesi öne çıkan özelliklerinden bazıları. Sunroof opsiyonel.
Vectra alınır,binilir ve şiddetle tavsiye edilir...

Opel vectra 2002-2009 arası C kasa olarak geçer. 2006-2009 arasındaki C kasalar makyajlıdır ve bu makyajda en belirgin fark ön farlardır.
Ben 2005 1,6 design edition kullanıyorum. Eğer Sokaklarda başkalarıyla kapışmak gibi bi derdiniz yoksa bu motor sizi tatmineder. Ama performans istiyorsanız. 1,9 CDTİ veya 2,0T öneririm. 1,8 motor seçeneği 2006 ve üzeri vectralarda yok. Vectra çok rahat ve konforlu bi araba özellikle Elegancelarda hiçbi eksik donanım yok. Esp,Hız sabitleyici,Elektrikli-hafızalı ve ısıtmalı ön koltuklar,yağmur-far-park sensörleri,arka ve yan perdeler,otomatik klima,mp3 çalar,Soğutmalı torpido,Xenon farlar,sis farları ve basınçlı far yıkama ünitesi öne çıkan özelliklerinden bazıları. Sunroof opsiyonel.

Mustafa arkadaşıma katılıyorum....

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim,,söylemiş olduğunuz motor tiplerini inceledim ve hakikatten performanslı oldukları aşikâr,kafama takılan şudur ki söylediğiniz model ve yıldaki araç motor tipinide göze alırsak d segmenti olarak gözüküyor isterseniz bir de siz bakın http://www.sahibinden.com/tr/otomobil-karsilastir/?supercode[0]=1602300&supercode[1]=&supercode[2]= ancak sizin demiş olduklarınıza katılıyorum performans istediğimizde bu nitelikte olması gerekiyor.Benim istediğime gelince ,ne çok performanslı olacak ne çok ağır aksam gidecek(bizim oralarda meğirsek derler :) )uzun yolda hakkını versin kafî,bi değir konu ise 1.6 motor bu kasaya yetersiz mi gelir acaba?benzin tüketim bakımından düşünürsek yani çok mu yakar 1.9 veya 2.0 motora göre?

dayımda 2004 1.6 comfort var(ayrıca satlık :D )...tüple litresi 1.7 tl civarında olduğunda 15 kuruş gibi bişey yaktığını söylüyordu ama artık ne gaz fiyatlarından ne de ne kadar yaktığından haberim var :) araba süper bişey çok rahat ve performansının da yeterli olduğunu düşünüyorum normal kullanıcı için...

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim,,söylemiş olduğunuz motor tiplerini inceledim ve hakikatten performanslı oldukları aşikâr,kafama takılan şudur ki söylediğiniz model ve yıldaki araç motor tipinide göze alırsak d segmenti olarak gözüküyor isterseniz bir de siz bakın http://www.sahibinden.com/tr/otomobi...tir/?supercode[0]=1602300&supercode[1]=&supercode[2]= ancak sizin demiş olduklarınıza katılıyorum performans istediğimizde bu nitelikte olması gerekiyor.Benim istediğime gelince ,ne çok performanslı olacak ne çok ağır aksam gidecek(bizim oralarda meğirsek derler :) )uzun yolda hakkını versin kafî,bi değir konu ise 1.6 motor bu kasaya yetersiz mi gelir acaba?benzin tüketim bakımından düşünürsek yani çok mu yakar 1.9 veya 2.0 motora göre?

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim,,söylemiş olduğunuz motor tiplerini inceledim ve hakikatten performanslı oldukları aşikâr,kafama takılan şudur ki söylediğiniz model ve yıldaki araç motor tipinide göze alırsak d segmenti olarak gözüküyor isterseniz bir de siz bakın [URL]http://www.sahibinden.com/tr/otomobi...tir/?supercode[/URL][0]=1602300&supercode[1]=&supercode[2]=

Vectra'nın segmenti ile ilgili küçük bi yanlış anlaşılma var. VECTRA model yılana göre vectra a,b ve c diye opel tarafından sınıflandırılmıştır. Ama aracın Segmenti sizinde söylediğiniz gibi D sınıfıdır. Yani Orta-Üst sınıf bi araçtır.:)
Aracın yakıt tüketimine gelince (LPG de)= Şehir içi 195krş/km Şehir dışı 165 krş/km Bu ölçümler 4 gün önce güncel lpg 1,990tl/Lt değerleri üzerinden yapılmıştır...

Son düzenleme:
Geri