Opel Vectra 2.0 GLS 1997 Model Hakkında

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Rektör
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rektör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler biz opel vectra 2.0 gls almayı düşünüyoruz. araç hakkında fazla bilgimiz yok. Abilerimden bilgi almak istiyorum, performansı , yakıt tüketimi , arıza çıkarırmı (nelere dikkat etmeliyiz) ve konforu nasıldır görüşleriniz bekliyorum.

Piyasa fiyatı olarak GLS ve CD hemen hemen aynı fiyatlara satılıyor, CD sürümü en çok tutulan modeldir, CD model GLS ye göre daha diri durur sis farı sunroof kadife döşeme 4 hava yastığı, direksiyondaki teyp kumandaları, deri direksiyon gibi donanımları var. GLS modellerde 1998 den sonraki araçlarda çift hava yastığı var önceki modellerde tek hava yastığı mevcut. CD tüm modellerinde 4 hava yastığı içerir. Performans olarak 0-100 hızlanması9.5-10sn arasında. Ortalama tüketimi Şehir içi 10-11 litredir(sakin şehirlerde yaşıyorsanız 9 litreye indirmek mümkün) uzun yolda 7 litre benzin tüketir. Süspansiyonları yeni takılmışsa konforu iyidir ancak eskimişse seke seke gidersiniz konforsuzdur, kronik arıza olarak sadece elektrik aksamı vardır sensörler bozulabiliyor bu da süspansiyonlar gibi bakımsızsa sorun çıkartır. Yok efendim ben sanayi ile evim arasında mekik dokuyamam diyorsanız önermem biraz nazlı araçlardır, kendimde de var ufacık 50 liralık arızası için insanı süründürür. Tek tesellisi yerli araba gibi görülür ülkede, yedek parçası aşırı ucuzdur şahine doğana kafa tutar.

teşekkürler bilgilendirginiz için iyice düşünelim acele etmiyelim ozaman

abi babam alacak gibi araçta boya yok degişen vs. 210 binde motor yapılmiş şuan 270 binde ön takım klima motoru felan hepsi degişmiş 1997 model gls lastikler sıfır muayene 2016 ya kadar 15.000 tl istiyor sizce nasıl

abi babam alacak gibi araçta boya yok degişen vs. 210 binde motor yapılmiş şuan 270 binde ön takım klima motoru felan hepsi degişmiş 1997 model gls lastikler sıfır muayene 2016 ya kadar 15.000 tl istiyor sizce nasıl
Bence fiyatı fazla ayrıca şahsen motorunu bizzat kendim yaptırmadığım bir arabaya yanaşmazdım,size tavsiyem almayı düşündüğünüz aracı almamanınızı öneririm ama karar sizin hayırlısı olsun.

hımm iyice kontrol etmek lazım aracı söylediginize şahsen katılıyorum bakalım

Bakımsızı süründürür, oto sanayi eviniz haline gelir.
Yakıt yönünden üzücü bir araçtır, LPG'de dahi şehiriçi 40 kuruşun altına düşeceğini sanmam.

Temiz bakımlı bişey bulursanız ömürlük olur belki ama yakıt yönünden bişey değişmeyecektir.

Gls alma derim Cd varken karar kıldıysanız. Yada bütçeniz varsa 2000 model Cdx tavsiye ederim

Yakıt konusunda katılmıyorum görüşlerinize Yakıtta Harika Daha dün Gaz alırken pompacı hayret kaldı

Geri