Opel Vectra 2.5 Sport Hakkındaki Düşünceleriniz.

evet arkadaşlar aracı biliyorum temiz ve titiz kullanılmış bir sport :) fakat kendi aracıma satmam lazım ilk olarak ankarada diğer bir sport var 150 binde aracın sahibi sıfır araba aldığı için satıyor ve şu anda kullanılmamakta (manuel olan değil ,ve galeriden değil sahibinden satılık) cihan beyin aracı internette ilanı yokken bnim şu anda görüştüğüm sport vardı ,yani sahipiyle uzun süredir iletişim içindeyiz kasım ayının başlarından beri, o araçtada ufak tefek lokal boya var (çizikten sürtmelerden dolayı) harici bir şeyi yok teşekkür ederim ilginiz için hayırlı akşamlar... :D :)

Son düzenleme:
yakıt konusunda 2.0 dan pek farkı yok emin ol..şehiriçi agrasif kullanımda yakar o ayrı ama sakin kullanımda 2.0 la aynı yakar..hatta abartmıyorum şehir dışı 6.5 - 7.0 lt yi gördüm ben. vergi konusundada kasko değeri üzerinden hesaplandığında bir alt dilimden ödersin ben şu anda 2.0 vectra vergisi ödüyorum.

bende 2.0 motorla aynı yaktığını duymuştum basmamak şartıyla tabiki vergisi biraz pahalı fakat değer diye düşünüyorum kendimin vectra gt m var 99 ,ona 265 lira sportun ise 2000 model 397 lira 6 aylığı diye biliyorum. İlginiz için hepinize teşekkür ederim iyi akşamlar... :):):D:D

aynen katılıyorum.aracı çok yakından tanıyan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. bakımlı ve hastasından araç :)

teşekkür ederim abi önerin için arac gerçekten bakımlı ve titiz kullanılmış bir araç fakat görüştüğüm bir sport daha var o olmazsa bu aracı düşünücem teşekkür ederim ilgin için...:):):)

merhaba arkadaşlar 2.5 sport almaya kesin olarak karar verdim bir kaç hafta içerisinde gidicem almaya tabi o süre içinde kendi arabamı satmam lazım yardımınız ve bilgilerinizi benimle paylaştığınınz için teşekkür ederim hayırlı akşamlar :D :)

arkadaşlar 2.5 sportu 1 gün boyunca deneme şansım oldu brc marka tüplüydü almak istediğim araç değildi arkadaşımındı araba 20 liralık gazla 30 km yol yapamadım öğrendiğime görede 2012 vergisi 825 tl sizce bu durum ne yapmalıyım şanzıman olarak rahat ama yakıtı çok günümüzce vergisi iyi bana uyuyor yani ,galiba vazgeçmek zorunda kalıcam sporttan ,
teşekkürler iyi akşamlar

20lira gaz ile 30km mi? siz biraz gaza gelmişsiniz bence... bol bol ses dinlemişsiniz. 2,5 ile 2lt arasında taş çatlasın 100km'de 2lt oynar tüketimde ;) tabi araçta problem yoksa...

20lira gaz ile 30km mi? siz biraz gaza gelmişsiniz bence... bol bol ses dinlemişsiniz. 2,5 ile 2lt arasında taş çatlasın 100km'de 2lt oynar tüketimde ;) tabi araçta problem yoksa...

araçta problem yok fakat bn biraz hızlı kullandığım içinde olabilir birazda ses dinledim açıkcası :D tabi şehir içinde bu şehir dışında daha da düşer tabi teşekkür ederim hayırlı akşamlar :)

çok fazla kickdown'da yapmış olabilirsiniz tabi... buda bir ihtimal. bende sportlara bayılıyorum. özellikle ilan takip ettiğim bir araç var.

çok fazla kickdown'da yapmış olabilirsiniz tabi... buda bir ihtimal. bende sportlara bayılıyorum. özellikle ilan takip ettiğim bir araç var.

araç hasarlıydı arkadaşım aracı çok masraf yapıp topladı belkide sorun budur birde kicdown düğmesi nerde bn bilmiyorum sportta yapamadım bilsem yapardım kesin :) artık kendi sporttumda inşallah bnimde takip ettiğim bir araç var ankarada temiz masrafsız alıcam inşallah teşekkür ederim hayırlı akşamlar :rolleyes:

Geri