opel vectra b2 den sonra opel astra sedan 2009

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim vectra pert olduktan sonra peder insigina almaya karar verdi ve bora aldık geçici bir süre için,borada arıza verince peder astra sedan aldı,2 gün önce ilk defa bindim 2 haftalık arabaya,bana çok yüksek geldi vectraya göre,ve vectradan sonra bu arabayı nsl aldı die çok üzüldüm arabada bi oturaklılık yok yere yakın değil ve arkasının zorlandığında attığını söylüyolar doğrumu?opelin yaptığı bence en gıcık araba yeni astra sedan arkası hiç hoş değil,yerden yüksek,sizin düşünceleriniz neler acaba?

astra hb var bende h kasa.hb de baya yana yatıyor 35mm yay taktırcam yana yatmasını engellemek için...

tamam ne kadarda arkadan görüntüsü gıcık olsada ve leylek gibi bir araç olsada sonuçta 2009 model bir opel bence bu yanından bakıp kıymetini bilmen lazım:)

eski arabanı özlemişsen değişebiliriz...:) bizim evin önünde de duruyor birtane kafayı tekrar döndürüp baktıracak kadar bi görüntüsü yok..:(

arkadan atma olayı hiç ama hiç yok.esp olmadığı halde hemde. deneme yapılarak test edilmiştir.en az 50 kere. şimdi diyceniz ki neye göre test hyundaı accent, wolkswagen golf(esp kapalı halde iken). tabiki astra hb gibi yere oturaklı değil.illa oturaklı istiyorsan astra hb + ids plus dene derim

bizim vectra pert olduktan sonra peder insigina almaya karar verdi ve bora aldık geçici bir süre için,borada arıza verince peder astra sedan aldı,2 gün önce ilk defa bindim 2 haftalık arabaya,bana çok yüksek geldi vectraya göre,ve vectradan sonra bu arabayı nsl aldı die çok üzüldüm arabada bi oturaklılık yok yere yakın değil ve arkasının zorlandığında attığını söylüyolar doğrumu?opelin yaptığı bence en gıcık araba yeni astra sedan arkası hiç hoş değil,yerden yüksek,sizin düşünceleriniz neler acaba?

alışık değilsin ondandır, arabanın arkasının atmasını ben görmedim, özellikle virajlarda çok iyi.. iç mekan ve bagajı geniş. Dizel motor seçeneği(1.3) kalkışta ağır ama orta devirlerle istekli ve yakıt konusunda cimri... dediğim gibi bu arabayı beğenmeyen üst sınıflarda kendine araba aramalı...

Geri