Opel Vectra CD Bir Tavsiye Verin .

evet yakışıklı bence görsellik olarak göreceli bi kavram herkese göre değişebilir ama ben gercekten cok begeniyorum

yakışıklı araba cdler tipi güzel nzm66 dimi.
yakışıklı ve bir okadar da havalı.
konusu açıldığı zamn benim araç 140 beygir diyince;ooooooo ne diyon sen yaa! tepkilerini almak güzel oluyordu.
(136 küsüratlı olduğundan soranlara 140 derdim hep)

bir akrabamda mercedes in B seilerinden bir aracı vardı. hani fordun c-max lerine benzeyenlerden. iki lafın arasında 140 cc lik araba bu yaa diyip duruyordu. bende mercedes 2008 yılında 140 beygirlik araç çıkartıyor öyle mi diyince. adamlarda teknoloji var mükemmel araç yapmışlar diye övünüyordu.
bende opel alman değil o zamn adamlar 96 yılında 140 beygirlik araba yapmışlar diyince onun arabasının beygir sayısını birdaha duymadık. :):):)
hayatında aldığı ilk araba olduğu için heralde 140 beygirlik aracını mercedesin en iyi arabası zannediyordu :):)

2000 model cdx kullanıyorum. kondisyonu iyi bir cdx in tadını kolay kolay başka bir arabadan alamazsınız. aracım otomatik olmasına rağmen kullanıma bağlı olarak 8-12lt arası bir lpg tüketimim var. aerodinamik olarak çok başarılı bir tasarımı var. orijinal hakiki deri döşeme, sunroof dijital klima otomatik yükseklik ayarlı mercekli xenon far sistemi standart özelliklerinin bazıları. bana göre cdx ile cd arasındaki en önemli fark motor farkı. her ikisinde de 136 ps ecotech olmasına rağmen cdx te extra olarak balans şaftı mevcut. araçtaki vibrasyonu ciddi oranda azaltıyor ve yüksek sürati uzun süre stabil bir biçimde muhafaza edebiliyor. bende diğer öneride bulunan arkadaşlarım gibi cdx öneriyorum

şunuda ben ekleyim 2000-2001 vectra b cdx araçlarda standart olarak spor şanzıman vardır. maddi imkan varsa bir cdx kullanıcısı olarak kesinlikle cdx tavsiye ederim eğer durum yoksada 2.0 cd alın.

Temizini bulursan al kullan, yaşı dolayısıyla ufak tefek mesrafları olur ama aşırı yakmaz, parçasıda piyasadaki çoğu araçtan ucuz ve boldur.Az önce Amasyadan geldim ve arabama bir kere daha aşık oldum...

Geri