Opel Vectra Cd Ses

sagopa0052

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bi sıkıntım var yardımcı olursanız sevinirim. opel vectra cd aracım var 1998 model arabayı sürerken saga dogru ufak veya cok cevirsem direk tak tak tak sesler gelmekte sol da bunu yapmıyor sıkıntı yok onda fanın pervanesi mi vuruyor dedim yok marş motorunda sıkıntı oldugunu söyledi bi arkadasım dislisinin volta vurdugunu ama anlamadım düz giderken sıkıntı olmazken saga cevirmemle cıkıyor bu ses cakıl sallanıyor gibi sesler geliyor tesekkürler simdiden..

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:09 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:25 ----------

++++

siyah260

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzer bir sorun bende de vardı. Direksiyonu sağa her cevirdigimde çatır cutur ses yapıyordu. Sorun sağ akis basindaymis. Değiştirdim bitti ses.

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
marş motorunun dişlisi çok boşluk yaptığında sağa dönüşlerde dişlinin dişliye vurması gibi bir ses çıkar. sola dönüşlerde ses yapmaz. marş motorunu söktürün acilen dişlileri dağılmadan. marş motorunun içindeki dişliyi ileri geri hareket ettiren levye (çatal da derler) muhtemelen kırılmıştır yada piminden kurtulmuştur.

sagopa0052

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama bunun bana maliyeti ne olur ki veya öyle kullansam sıkıntı cıkarır mı

sagopa0052

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hic bir kişi çözemedi bu sorunumu en sonunda şanzıman mı inmesi gerekiyor bunun icin otomatik şanzıman kullanıyorum ?