Opel Vectra Otomatik Vites Gösterge Işığı

alpi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.

Opel Vectra B otomatik vites aracımın vitesini akşam karanlığında değiştirmek istediğimde vites harfleri karanlıkta görünmediğinden değiştirmekte zorlanıyorum. Özellikle park ederken geri ve ileri viteslere takarken telefonumun ışığından faydalanmak zorunda kalıyorum.

Acaba vites harflerinin orjinalde ışığı var da benimki mi arızalı yoksa siz bu konuda ne yapıyorsunuz?

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Orjinalde ışığı var. Yenilemeniz gerekiyor. Nasıl yapıldığını tecrübe etmedim. İnternette olabilir. Ya da aramızda bilenler vardır

alpi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlginiz için teşekkürler. İnternette bulamadım. Bekleyeyim o zaman, bilen biri görürse yardımcı olur inşallah.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Vites kolunun solunda, harf ve rakamların yazılı olduğu plastik kapağın altında iki tane düşük vatlı dipsiz ampul var (A kasa ile B kasanın aydınlatması aynı diye zannediyorum) Büyük ihtimalle ya ampuller patlamıştır ya da fişi çıkmıştır

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cevap çok gecikmedi [emoji122][emoji4]

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vites kolunun solunda, harf ve rakamların yazılı olduğu plastik kapağın altında iki tane düşük vatlı dipsiz ampul var (A kasa ile B kasanın aydınlatması aynı diye zannediyorum) Büyük ihtimalle ya ampuller patlamıştır ya da fişi çıkmıştır

Eyvallah.