OPEL Yetkili Servisleri Çok İlgisiz!

bir de ters açıdan bakmak gerek.
her telefonla plaka verene bilgi verseler sonuç ne olur acaba?
gerçekten ciddiyseniz veya ekspertiz amacınız varsa araçla birlikte servise gidildiğinde gerekli yardımı yaparlar.
bunun opelle ilgisi yok.diğer marka ve servislerde de durum aynı.

bir de ters açıdan bakmak gerek.
her telefonla plaka verene bilgi verseler sonuç ne olur acaba?
gerçekten ciddiyseniz veya ekspertiz amacınız varsa araçla birlikte servise gidildiğinde gerekli yardımı yaparlar.
bunun opelle ilgisi yok.diğer marka ve servislerde de durum aynı.

kesinlikle katılıyorum. Zaten, kart ile gittiğiniz zaman, serviste, tüm dökümü alabilirsiniz. Bence, servis, yapması gerekeni yaparak, bilgileri, telefon görüşmesine istinaden vermemiş. Zaten her telefon edene, telefon üzerinden bu tarz bilgiler verilse, sadece bu işle uğraşan birini istihdam etmeleri gerekirdi.

2. el Opel astra satın aldım. Araç yetkili servis bakımlı. Bu yüzden opeli müşteri hizmetlerini aradım ve geçmiş tüm kayıtların mail atılmasını istedim, onlar da beni başka bir telefon numarasına yönlendirdi. Orayı da aradım en yakın servis telefonunu verdi, oradan öğrenebilirsiniz dedi.

Ben de en yakın Reis Opel yetkili servisi aradım, plaka veya opel club card numarası yeterli iken benden kartı veya aracı servise getirmemi istediler. Ardından diğer 3 yetkili serviside aradım sonuç aynı.Nedenide güvenlik sorunu diyorlar kimliğimi ve ruhsatı faxlayım dedim ozaman nuh diyip peygamber demiyorlar.Tekrar Opel Türkiyeyi aradım Yetkili servis politikası biz birşey yapamayız diyorlar kendi servisine söz geçiremiyorum diyor kısaca. Değişmeyen cam suyunu değişmiş diye faturalandırıp şikayet ettikleri halde bir işlem yapmam diyor Opel Türkiye.Opelde herkes kendi gırgırında böyle yönetim olmaz. İnsanları neden uğraştırıp vakitleri almak istiyorlar. Ben memnun değilim Türkiye'deki Opel Merkezinden ve Opel yetkili servislerinden.

opel servisleri hakkında yapmış olduğunuz tesbite büyük oranda katılıyorum...
ama bu meselede size çokta hak veremedim maalesef...:(

Son düzenleme:
plakayı herkes bilir şasi numarası ve clubcard numarasını kim bilecek

Geri