opelciler yardımınızı bekliyorum 1yorum yapsanız yeter

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan azapreis
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Rahatlık konusunda iyi sıkıntı yok. Benim aracım şehir içinde otomatik 1.6 malum 0.40 ortalama yakıyor. Uzun yolda çok düşüyor birde neticede araç boş ağırlığı 1150KG buda etkiliyor. Ama gerçekten çok sağlam bir araç benim kendi aracım da 150-160 çıktığında direksiyonunda en ufak sallanma yok. Aldığında sende ön takıma filan bir göz attırırsın. Zaten almadan önce bence bir tecrübe sürüşü yaparsın. Ama dediğim gibi kuş serisi ile karşılaştırma bile opel yani. Bu araç sanırım daha az yakar. Motor 1.4 neticede.

Rahatlık konusunda iyi sıkıntı yok. Benim aracım şehir içinde otomatik 1.6 malum 0.40 ortalama yakıyor. Uzun yolda çok düşüyor birde neticede araç boş ağırlığı 1150KG buda etkiliyor. Ama gerçekten çok sağlam bir araç benim kendi aracım da 150-160 çıktığında direksiyonunda en ufak sallanma yok. Aldığında sende ön takıma filan bir göz attırırsın. Zaten almadan önce bence bir tecrübe sürüşü yaparsın. Ama dediğim gibi kuş serisi ile karşılaştırma bile opel yani. Bu araç sanırım daha az yakar. Motor 1.4 neticede.

evet daha az yakar otomatiktende az yakar sanırım otomatikler manuelden biraz fazla gibi yakıyormuş. işimizi görüsn biraz rahat olsun yeter bütçemiz çok geniş değil çünkü abi. şahin kartallarla büyüdük biz bu bana bmw gibi geliyor :)

Tabi ki dedim ya kuş serisi nerede bu araç nerede? ;) ama motor konusunu es geçme oldu mu?

Yardımcı olabildim ise ne mutlu bana.

:) Şimdi buradaki arkadaşlarımızın araçları yüksel modeller :) sanırım ikimizin aracı eski olarak site de kalacak :) Zaten benim aracımdan Türkiye de yok desem yalan olmaz.

:) Şimdi buradaki arkadaşlarımızın araçları yüksel modeller :) sanırım ikimizin aracı eski olarak site de kalacak :) Zaten benim aracımdan Türkiye de yok desem yalan olmaz.

abi büyük ihtimalle öyle 1993 modelleri o dönem arabaları pek kullanan kalmadı gibi. herkez yeni model alıyor. bütçe meselesi bide bankalara bulaşmadan araç almak istediğimden bu araç uygun geldi :) illaki bi iki tane daha bu araçla ilgili bilgisi olan çıkar :) hafta sonuna kadar vaktimiz var :)

Geri