Opelcilerin Dikkatine

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan osman76
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben gözümle gördüğümü kulağımla duyduğumu söylüyorum !

ayrıca, konuşmalarına dikkat et. her şeyi bilen adam yada her konuda bi yorum modunda takılıyosun. forumlarda genelde arıza çıkaran tarafsın zaten muhatap olmam ama yalan beyanda bulunduğun için bu konuşma geçio aramazda.

bu arada, 1,5 milyarlık enjektöre sen 400 ytl dedin bunu unutma akşam üstü haber vercem sana.

Bana emri vaki yapma!
bildiğim konuda konuşurum
sagdan soldan duydugumu konuşmam!!!
başıma geleni yaptıgımı konusurum;)
yalan beyanmı?
sana moderasyon sayfasının resmini cekip gönderirim o mesajı benim silmediğimi görürsün bir dahada bu foruma giremezsin
EFENDİ OL!!!

gel haber ver
o enjektöre 1500 ytl veren kişinin beyninden şüphe ederim!!!
ankara yıldız sanayi sitesi oto audi-elvan oto
gidin selamımı söyleyin 400 e alın sıfır enjektörleri
bildigim konuda konusurum
senin gibi sagdan soldan duydugumu yazmam!!!

Bana emri vaki yapma!
bildiğim konuda konuşurum
sagdan soldan duydugumu konuşmam!!!
başıma geleni yaptıgımı konusurum;)
yalan beyanmı?
sana moderasyon sayfasının resmini cekip gönderirim o mesajı benim silmediğimi görürsün bir dahada bu foruma giremezsin
EFENDİ OL!!!

gel haber ver
o enjektöre 1500 ytl veren kişinin beyninden şüphe ederim!!!
ankara yıldız sanayi sitesi oto audi-elvan oto
gidin selamımı söyleyin 400 e alın sıfır enjektörleri
bildigim konuda konusurum
senin gibi sagdan soldan duydugumu yazmam!!!

efendiliği sen mi öğreteceksin bana. daha hangi tip arabanın enjektörü olduğunu bile bilmiosun şüphe ederim filan boş konuşuyosun işte.

2006 passat 1,9d (pompasız) 1 adet yakıt enjektörü ne kadar söyle sen ?

inanmıyorum demedim ki sana. sen yada bi başkası silmiş benim için bi farkı yok.

sen terbiye sınırlarını çok aşıyosun samet ! bu sana zarar verir benden söylemesi..

ayrıca, yaşını merak ediorum senin yazmamışsın. nedir?

efendiliği sen mi öğreteceksin bana. daha hangi tip arabanın enjektörü olduğunu bile bilmiosun şüphe ederim filan boş konuşuyosun işte.

2006 passat 1,9d (pompasız) 1 adet yakıt enjektörü ne kadar söyle sen ?

Al işte okumadan sırf hır-gür çıkarmak için yorum yaptıgın,
sırf SATAŞMAK için yorum yazdığın burdan belli oldu
konuyu tam oku!
bak bakalım konuda hangi passat soruluyor?
2002-2004 passat yani b5.5 kasa passat
SEVGİLİ ARKADAŞLAR 2002/ 2004 PASSAT MI YOKSA YENİ KASA ASTRA TRİPTONİK VİTESLİ SERİSİMİ BİLGİ VERİRMİSİNİZ LÜTFENNNN :confused: :help: :help: :help: :help:

Al işte okumadan sırf hır-gür çıkarmak için yorum yaptıgın,
sırf SATAŞMAK için yorum yazdığın burdan belli oldu
konuyu tam oku!
bak bakalım konuda hangi passat soruluyor?
2002-2004 passat yani b5.5 kasa passat

hır gürü sen çıkarıosun ilk mesajı ben yazdım ve dediğim gibi passat'ın parçaları pahalı. yanlış mı ? :)

sen bırak onu bunu da orda sorduğum modeldeki aracın enjektör fiyatını söyle.

ayrıca, kaç yaşındasın onu da belirtmeni bekliorum.

inanmıyorum demedim ki sana. sen yada bi başkası silmiş benim için bi farkı yok.

sen terbiye sınırlarını çok aşıyosun samet ! bu sana zarar verir benden söylemesi..

ayrıca, yaşını merak ediorum senin yazmamışsın. nedir?

iyi ki inanmıyorum demedin bee.
bak bakalım altta senin kendi yorumun

yalan beyanda bulunuyorsun diyosun ama inanmış oluyorsun ne kadar ilginç
daha tam ne yazdığını ne konuştugunu nasıl bir ithamda bulunduğundan bile haberin yok!
terbiyeyi senmi öğreteceksin bana. yaptığım herşeyin arkasındayım,yazdığım herşeyin arkasındayım,terbiyemin sonuna kadar arkasındayım.
o attığın özel mesajların hepsi kayıtlı merak etme
senin istediğin gibi yapıp ilk başta direk uyarı vermek lazımdı
ama forumda herkese değer verdiğimiz için, konusarak anlatmaya çalıştık ama görülüyorki yanlış yapılmış...

yaşım 15 yada 45 ne fark eder?
nedir bu yaş takıntısı
haa cok merak ediyosan söylüyeyim 22 yaşındayım

ben gözümle gördüğümü kulağımla duyduğumu söylüyorum !

ayrıca, konuşmalarına dikkat et. her şeyi bilen adam yada her konuda bi yorum modunda takılıyosun. forumlarda genelde arıza çıkaran tarafsın zaten muhatap olmam ama yalan beyanda bulunduğun için bu konuşma geçio aramazda.

bu arada, 1,5 milyarlık enjektöre sen 400 ytl dedin bunu unutma akşam üstü haber vercem sana.

hır gürü sen çıkarıosun ilk mesajı ben yazdım ve dediğim gibi passat'ın parçaları pahalı. yanlış mı ? :)

sen bırak onu bunu da orda sorduğum modeldeki aracın enjektör fiyatını söyle.

ayrıca, kaç yaşındasın onu da belirtmeni bekliorum.
anlatamıyorum galiba
forumda bahsi geçen araç 2002-2004 model arası passat?
farkındamısın?
konu b5.5 passat
b6 passat değil

ayrıca ben b6 passatın herhangi bir parcasını bilmiyorum
o yüzdende senin yaptığın gibi bilmediğim bi konu hakkında konuşmam.
yok illa merak ediyosan verdiğim isimleri bulursun arayıp sorarsın
ben bildiğim şeyi söyledim söylerim!

hür gürü ben cıkardım öylemii ne güzel yaa:]]
orta kasa hiç bir passatın parcası pahalı değildir(!!!)

iyi ki inanmıyorum demedin bee.
bak bakalım altta senin kendi yorumun

yalan beyanda bulunuyorsun diyosun ama inanmış oluyorsun ne kadar ilginç
daha tam ne yazdığını ne konuştugunu nasıl bir ithamda bulunduğundan bile haberin yok!
terbiyeyi senmi öğreteceksin bana. yaptığım herşeyin arkasındayım,yazdığım herşeyin arkasındayım,terbiyemin sonuna kadar arkasındayım.
o attığın özel mesajların hepsi kayıtlı merak etme
senin istediğin gibi yapıp ilk başta direk uyarı vermek lazımdı
ama forumda herkese değer verdiğimiz için, konusarak anlatmaya çalıştık ama görülüyorki yanlış yapılmış...

yaşım 15 yada 45 ne fark eder?
nedir bu yaş takıntısı
haa cok merak ediyosan söylüyeyim 22 yaşındayım

inandığım için değil, yanlışını ortaya çıkarmak için yazıyorum sabahtan beri. ve söylediğim gibi gene söylüorum seninle yada bi başkasıyla aramda hiç bir problem yoktur! iki kalem yazı yüzünden kavga edecek çağı geçtim ben.

konuşarak mı ? samet benim mesajlarım silindi bana haber bile verilmedi bu mu senin saygı anlayışın?
dersin ki, abicim yazmışın ama yanlış bu yorum sildik bilginize. eywallah. ama sen yada siz napıosunuz ? karşınızdaki insan deil de bi makinaymış gibi siliosun yazdıklarını haber dahi verme nezaketinde bulunmuosunuz.

bizde anaya ataya saygı vardır evlat. kendimizden büyüğün kusurunu bulsak da bunu onunla tartışacak mertebeye gelemeyiz. 22 yaşındasın daha büyüyeceksin göreceksin ki şu yazdıkların, kullandığın kelimeler, konuşma tarzın yanlış.

her neyse. konuyu çok saptırıosun silinen mesajlar özel mesajlar filan bunları bırak da tekrar başa dönelim;

400 ytl dediğin parçanın piyatını söyler misn canım?

benim artık çıkmam gerekiyor. bekledim ama sanırım uzun bi mesaj yazıosun. artık her ne yazıosan gerekirse cevabını akşam alırsın.

ii günler.

inandığım için değil, yanlışını ortaya çıkarmak için yazıyorum sabahtan beri. ve söylediğim gibi gene söylüorum seninle yada bi başkasıyla aramda hiç bir problem yoktur! iki kalem yazı yüzünden kavga edecek çağı geçtim ben.

konuşarak mı ? samet benim mesajlarım silindi bana haber bile verilmedi bu mu senin saygı anlayışın?
dersin ki, abicim yazmışın ama yanlış bu yorum sildik bilginize. eywallah. ama sen yada siz napıosunuz ? karşınızdaki insan deil de bi makinaymış gibi siliosun yazdıklarını haber dahi verme nezaketinde bulunmuosunuz.

bizde anaya ataya saygı vardır evlat. kendimizden büyüğün kusurunu bulsak da bunu onunla tartışacak mertebeye gelemeyiz. 22 yaşındasın daha büyüyeceksin göreceksin ki şu yazdıkların, kullandığın kelimeler, konuşma tarzın yanlış.

her neyse. konuyu çok saptırıosun silinen mesajlar özel mesajlar filan bunları bırak da tekrar başa dönelim;

400 ytl dediğin parçanın piyatını söyler misn canım?

işte anlayamadığın nokta o
o mesajı ben silmedim diyorum halaa üsteliyorsun
anlatamıcam artık onuda anladım

benim 22 yaşımda olmam senin 26 yaşında olmam senin kusurunu görmemezlik yapmamı teşkil etmez.
karşımdakinin yaşı hiç fark etmeden tartışırım

konuyu saptırdıgımı söylüyorsun
2. yada 3. mesajın yalan beyan bulundun deyip yalancı demenle sen yeteri kadar saptırdın konuyu zaten hiiç merak etme...

400 ytl dedigim parca 400 ytldir
2002-2004 arası passatın yakıt enjektörü 400 ytl dir
konuda gecen araç odur
onun fiyatını söyledim
cokta iyi biliyorum...

ayrıca evlat mevlat- ters şeyler, terbiye sınırlarını aşmayalım.
sana göre normal olabilir ama bana ters!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri