Opel'den Yıl Başı İndirimi. . .

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ResT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ResT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başlığa bakıldığında yıl başı felan densede astra J'den önce piyasa hazırlığı gibi duruyor ama astra J'ninde çıkmasıyla bizim G kasa dede oldu artık böyle bi indirimden faydalanıp H'a mı geçsek diye düşündüm sizin görüşleriniz nedir bu indirim konusunda birde bilgi alan var mı ben yeni gördüm arayamadım yarın arayıp daha açık fiyat istiyicem bayilerden özellikle easy tronic astranın fiyatı konusunda çok ucu açık cümleler kurulmuş

Not: gönül tabi ki J almak ister ama 2. araba planları nedeniyle 40-45'e çıkamıyoruz =)

Opel, 1 Aralık tarihinden itibaren geçerli olmak üzere model yılı 2010 olan tüm Astra ve Corsa modellerinde 10 bin TL'yi bulan indirimler yapıyor.

Kampanya dahilinde şu fırsatlar yer alıyor:

CORSA
• 1.2 i Twinport Essentia C’mon paketli modelde tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı başlangıç fiyatı 26 bin 433 TL'ye indi.
• 1.4 Enjoy Sport paketli modelde tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı başlangıç fiyat 29.273 TL.
• 4 bin 500 TL'ya kadar varan indirimler bulunuyor.

Astra HB
• Astra 1.6 Enjoy modelde tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı başlangıç fiyatı 32 bin 596 TL’ye indirildi.
• 1.6 Enjoy Elegance Paket ve 1.6 Easytronic Enjoy Elegance Paket'li modellerde anahtar teslim fiatlarda 10 bin TL'ye varan indirimler sunuluyor..

Astra Sedan
• Astra Sedan 1.6 Enjoy modelde tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı başlangıç fiyat 34 bin 459 TL.

Insignia
• Insignia tüm gövde tipleri dahil olmak üzere ( NB, HB, Sports Tourer) 1.6 ve 2.0 modellerinde deneme sürüşü yapan tüm müşteriler için 1000 TL “test sürüşü indirimi” uygulanıyor.
• Insignia NB modellerinde başlangıç fiyatı 53 bin 470 TL.

Combo City Plus
• Combo City Plus1.3 CDTi klimalı modelde tavsiye edilen anahtar teslim kampanyalı başlangıç fiyat 23.840 TL’dir.

Kaynak: hürriyet oto
http://www.hurriyetoto.com/oto/otoyasam/haberdetay.php?cid=10109

vectranın üretimi de yok mu opelin fiyat listelerinde yok durduruldu galiba...
http://fiyatlistesi.opel.com.tr/

astra 1.6 enjoy 2006 martta da 32.500-33 milyar civarıydı şimdi de öle.. bindirip bindirip indiriyolar

astra 1.6 enjoy 2006 martta da 32.500-33 milyar civarıydı şimdi de öle.. bindirip bindirip indiriyolar

Evet bende biraz önce baktım fiyat listesine hiçte indirim olmuş gibi durmuyor.:S

hani 10 bin TL ben göremedim, enjoylar 43 müydüde 33 oldu,

bırak abi ya

walla corsa c piyasadan kalkmaya yakın çok indirim olmuştu, belki astra h lerde de öle bişey olur, astra alıcaklar biraz daha beklemeli , bu indirime kanmamalı

Astra H üretimden kalkmayacak 1 ocaktan itibaren classic olarak devam edecek 5-6 sene daha devam yani

Geri