Opelim.net kardeşliği böyle bişey :)

Biz opelim.net ten üç arkadaş tatile Fethiye'ye gitmiştik.O aralar çok tehlikeliyiz stickerlar filan var arabada..Neyse Fethiye sokaklarında yanlarken kırk sekiz plakalı bir Astra bizi sıkıştırıyor,korna filan çalıyor.Dedim kendi kendime plaka kırk sekiz ettik oğlum burdan sağ çıkamayacaz.Adam arabadan indi ooooo arkadaşlarım nasılsınız ben de opelim.net üyesiyim.Sizi gördüm çok mutlu oldum.İşte ben eskiden beri üyeyim iki tane yıldızım var yükselmiyor dedi.Dedim arkadaş ayıpsın.Ama önce kapalı alanda üç tane sıfır çizmen gerekli ancak öyle olur. :D Neyse arkadaşın ölü denizde mekanı varmış :D:D Gerisini anlatmıyorum... :D Kitapta da yazmıyor zaten :D

Alparslan kardes, boyle muhabbet etmek tanismak icin bunlari yaptiktan sonra, icimden helal olsun dedim.. iyi guzel ne varsa cogu anadolu insanimizda...

Biz opelim.net ten üç arkadaş tatile Fethiye'ye gitmiştik.O aralar çok tehlikeliyiz stickerlar filan var arabada..Neyse Fethiye sokaklarında yanlarken kırk sekiz plakalı bir Astra bizi sıkıştırıyor,korna filan çalıyor.Dedim kendi kendime plaka kırk sekiz ettik oğlum burdan sağ çıkamayacaz.Adam arabadan indi ooooo arkadaşlarım nasılsınız ben de opelim.net üyesiyim.Sizi gördüm çok mutlu oldum.İşte ben eskiden beri üyeyim iki tane yıldızım var yükselmiyor dedi.Dedim arkadaş ayıpsın.Ama önce kapalı alanda üç tane sıfır çizmen gerekli ancak öyle olur. :D Neyse arkadaşın ölü denizde mekanı varmış :D:D Gerisini anlatmıyorum... :D Kitapta da yazmıyor zaten :D

Hangi kitap :D delikanliligin kitabi degildir insallah :D

Son düzenleme:
ben 7. caddede bana el sallarken önündeki arabaya çarpanı biliom ey gidi:DD:D:

benimde cengizle (mokia) tanışmam çok enteresandı.
evimden çıktım. önümde bir astra gidiyor. plakaya bakma hastalığım var.
birde baktım bu plakayı bi yerden hatırlıyorum dedim.
sonra birden içine baktımki cengiz bağıra bağıra durdurdum. cengiiiiz cengiiiizz sonra bana tuhaf tuhaf bakıyordu. mokiaaaa diye bağırınca o da anladı opelimden olduğumu durdu. ilk tanışmamız öyleydi :)))

ben 7. caddede bana el sallarken önündeki arabaya çarpanı biliom ey gidi:DD:D:
Ulan çarptığım adam da diyor ki ''kızlara bakacam diye geldin bana vurdun diyor'' :D

:maden: Böyle birşey bana da olmuştu. Deniz hocanın(ksk_corsa) Antalya'da olduğunu okumuştum bi konuda tam o günlerde ışıklarda gri bi corsa geldi yanıma bi an aklıma geldi ister istemez şöyle bi dönüp alıcı gözle baktım ama tutturamamıştım :maden:
Bazen böyle bilinç altına yerleşiyor işte naaparsın :rakir:

hehe :) aslında her gün yollardaydım belkide denk gelmişizdir bir şekilde ama farketmemişizdir... o sıcaklarda her gün bir alışveriş merkezine serinlemek için gitmiştik... Terracity, Özdilek Park, Migros, Bauhauss, Electro World vs. vs. vs. :D

ben kimseyi göremiyorum :) beni gören oldumu acaba :)

aslında güncel bir konu olcak sabit, herkes hangi ilde olduğunu yazacak o sırada... ordan takip edilebilir kimin nerde olduğu... merak eden arar görüşür buluşur... ya da çok psikopatça bir fikir bu :D

Geri