Opelim.net Olarak Ilik Nakli Için Bağişta Bulunalim!..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MadeN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
garajda olcaz kardeş uğra istersen :D bu arada arda abiylede tanıştık :D

garajda olcaz kardeş uğra istersen :D bu arada arda abiylede tanıştık :D

bende onun için geliyorum zaten :) pcqopat nickli Gökhan var onun arabası için geliyorum kısmet olursa onu alacağız

1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar

4)Türkerr
5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_67
12) MRM
13) kustooo
14)TmaC

hayırlısı nevzat!. :)

1)Maden1907
2)Chatin
3)Serdar
4)Türkerr

5) Westi555
6) Vecctra
7) Calibra_ank
8) hk72
9) KaptaN55
10) ELM
11) ibrahim_67
12) MRM
13) kustooo
14)TmaC

ankaralılar bukadarmısınız:)

Valla gerçekten duygulandırıcı bir olay.istanbuldan nası yapıcaz bu işi ankarayamı gelmemiz gerekiyor hani toplu halde gidiceksiniz yaa.Ağustosun ortası gibi gelebilirim mali durumum ozaman el veriyor da :rolleyes: benide yazabilirsiniz listeye...bu konuya da bi el atsak istanbuldan gelmek isteyenler için:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Arkadaşlar sadece kan vermek yetmiyor. Bu işin bir maliyeti var. sizin kanınıza yapılacak testlerin ödemesini siz yapıyorsunuz ve bu tahliller 180-200 ytl arası. Çok düşünceli bir davranış. İbrahim çok teşekkürler. Yalnız bu hayır işine katılırken hazırlıklı olun. Herkesin durumu müsait olmayabilir. o yüzden katılmayanları yargılamamak gerekir. Eğer İstanbuldan da isteyenler olursa topluca gidilebilir bi organize olunabilir.

Arkadaşlar yaptığımız araştırmalar sonucunda ilik bankası açılıncaya dek ön tahlillerin maliyeti olan yaklaşık 200 Ytl ücretin bağış yapan kişi tarafından karşılanması gerektiğini öğrendik.Bu ücreti ödemek için herkesin durumununolup-olamayacağı konusunda olabilecek geri çekilimlerin üyeler arasında etik olamayabileceğini düşünerek bu bağışın gerekirse bireysel olarak yapılmasınınyada ilik bankasının hizmete geçmesiyle yapılmasının uygun olacağına karar verdik. Burada hepimiz birilerine yardımcı olabiliyor , şifa bulmasına vesile olabiliyorsak emin olunki çok mutlu oluyoruz ve bu tür organizasyonlara yönetim olarak kesinlikle karşı değiliz ve bu konuda yanlış anlaşılmaların olmasını istemiyoruz. Yönetim olarak bir arkadaşımızı görevlendirerek ilik bankasının ne zaman hizmete gireceği gibi bazı konularda bilgi edinmeye devam edeceğiz.Ancak şimdilik konuyu bireylere ve gelecek olan bilgilere ertelemek gerekiyor.

ülkenin haline bakın yaa bağış yapacak insandan bile dünya kadar para istiyorlar...zor burda yaşamak çok zor

Aklımada gelmisti doğrusu :( bu maliyet konusu...ne kadar saçma bir olay inşallah istediğimiz gibi hayırlısı olur...

Geri