opelim net olmasa!!!

kor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün bunlar sizlerin samimiyetinizden kaynaklanıyo... herkese teşekkürler... ii forumlar...:good:

getrag84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
helal be hislerimize tercuman oldun walla iyi ki açtın konuyu:alkis:

birolcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yapamadi,arada bilgisayar olmasa yapabilirdi.ama emegi gecenler iyi bir is cikarmislar

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese tşk.. ortam harika...

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en güzel seylerden biri sitede reklam olmamasi. bu siteyi kuranlarin samimiyetini gösterir. her mesajin altina googledan reklam alip aydan bi ton para kazanabilirler ama yapmiyorlar. tesekkürler

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mdellal' Alıntı:
1 haftadır bilgisayarım arızalı ve serviste o yüzden son günlerde fazla takılamıyorum aslında ... :D

iyiki bilgisayarı arızalandıda benim cafe ye uğrar oldu:D

eee para dosttan kazanılır:D

Bu arada bendede bağımlılık halini aldı.. herkeze teşekkürler

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net olmasa bencede bu kadar opelci bir araya gelemezdi keşke tüm üyelerle bi buluşma yapabilsek sadece opel ses getirsek türkiye genelinde yazın kocaman bi buluşma harika olurdu aslında siz ne düşünüyonuz arkadaşlar olmaz mı??????????

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net olmasa bencede bu kadar opelci bir araya gelemezdi keşke tüm üyelerle bi buluşma yapabilsek sadece opel ses getirsek türkiye genelinde yazın kocaman bi buluşma harika olurdu aslında siz ne düşünüyonuz arkadaşlar olmaz mı??????????

İnşallah 27 mayısta o beklenen ses getirecek buluşmayı gerçekleştireceğiz...

Ben ofise geldiğimde iş ile ilgili kullandığım program,msn,skype ve kullandığım diğer şeyleri açmadan önce opelim.net'i açıyorum..Kahvaltımı bile yapmadan yahu bu ne bağımlılıktır...

Sitenin kuruluş-işleyiş aşamasında emeği geçen yöneticilerimiz ve seviyeli muhabbetleri ile bu sitenin bizlerde bağımlıklık yapmasında katkısı olan tüm üyelere teşekkür ediyorum..

Adem KOÇ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece işyerinden girebiliyorum. malum evde şimdilik yok. pazartesi sabah işe gelir gelmez ilk olarak opelim.net'i açıyorum. birçok mesaj birikmiş oluyor hepsini tek tek okumaya çalışıp biryandanda işimi yapmaya çalışıyorum. her bulduğum boşlukta girip takip etmeye çalışıyorum. eğer olmasa vakit geçiremezdim heral. bu siteyi kuran ve yaşatam herkezden allah razı olsun.