Opelimi paylaşmaktansa bende binmem.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sad-x
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Aile kavramını tekrar düşünmek için bişeyleri kaybetmen ve bazı şeyleri anlaman gerek... kendi paranla kendi arabanı alır kimseyi bindirmezsin sonuçta ailenin size aldığı arabada da pek hak iddaa edemezsin, başkasının tabancasıyla gerdeğe girmek gibidir...arabayı hor kullanırsın akslar yamulur nereye gösterirsen göster diresiyondaki titremeyi bulamazlar, absye düşünce araban durmaz kimse düzeltemez, direksiyonun fazla sertliğini kimse düzeltemez, ne bileyim viraja girerken götü başı ayrı oynar arabanın git gide soğursun, ama kardeş bi tane var, yedek parçası da yok :)

arkadaşlar böyle söylemişsiniz de...

ben ablama nefret ya da kin kusmadım. hepimizin ilk arabasıydı ve böyle bir öfkeyle böyle bir konu açtım.

aileyi kaybetmek arabayı kardeşten üstün tutmak bunlar sizin söylediğiniz şeyler benim değil. ben sadece arabamı paylaşamadığımı ve tek arabayı iki arabaya dönüştürmek istediğimi söyledim, ne düşünüyorsunuz dedim. doğru, öfkeli bir üslup kullandım ama söylediğim şey tam olarak buydu.

ortada kesinlikle bir yanlış anlaşılma var ve böyle bir konu açtığım için ben özür dilerim. ama bırakın ailemi ben güvercin için yüksek hızda direksiyon kırarım çarpmayayım diye. kesinlikle beni böyle tanımayın.

dediğim gibi bu ilk arabamızdı ve böyle bir stres yaşadım, arabayı ayırayım dedim. ama çoğu kişi 2. sayfada uzun uzun yazdığım mesajı okumadan direk yanıt vermiş. benim 3 kardeşim var ve üçü için de canımdan vazgeçerim. nitekim genç yaşıma rağmen bu konuda yaptığım fedakarlıklar da çoktur.

bu açıklamayı yapma ihtiyacını hissetmemin tek bir sebebi var, opelim.net ailesini seviyorum ve burada yanlış anlaşılmış bir üye olmak istemiyorum. yoksa hanginiz bırakın kardeşi annenizle babanızla ters düşmedi?

herneyse, yanlış anlaşılma için BEN tekrar özür diliyorum.

edit : babam vefat edeli üç sene oluyor, üç senedir ben evimin erkeğiyim, aile nedir iyi bilirim. yazdıklarımı tam okumadan saçmalamışsın diyen arkadaşlar siz kusura bakmayın siz saçmalamışsınız.

Son düzenleme:
Araca bakma şansımız var mı? Yabancıya gitmesin.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri