Opelin Yeni Logosu

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Burak K.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
baktım burak cıkıyor tepeye ındırttım dusermuser cocuk allah muafaza bana emanet babası bıze guvenıp bızımle gönderıyor babası duysa görse bızımle buragı bı yere göndermez :D
oo muroya bırsey olmaz mal geldı mal gıdıcek verem ettı benı ya bulun ona şahın dogan kurtarın benı kafamı beynımı yedı :D
allahtan vardıyemız ayrıldı görmuyorum bu ara :D

baktım burak cıkıyor tepeye ındırttım dusermuser cocuk allah muafaza bana emanet babası bıze guvenıp bızımle gönderıyor babası duysa görse bızımle buragı bı yere göndermez :D
oo muroya bırsey olmaz mal geldı mal gıdıcek verem ettı benı ya bulun ona şahın dogan kurtarın benı kafamı beynımı yedı :D
allahtan vardıyemız ayrıldı görmuyorum bu ara :D

doğan olmazsa olmaz mı yaaaaa

şahın olsun modellı olsun tıkı olsun az para olsun hepsı bı arada olsun ıstıyor cok şey ıstıyor hepsı bı arada olmazkı mustafa ılk arabası kazıklanmasını ıstemıyorum beyınsızın ya :D

biz bence ona bi tane astra gsi alalım 10 milyarlık hem yürüsün hemde opeli olsun ve hemde en azından opel ambleminde oda olsun :)

biz bence ona bi tane astra gsi alalım 10 milyarlık hem yürüsün hemde opeli olsun ve hemde en azından opel ambleminde oda olsun :)
yapamaz mustafa benım gecen arka sılgı seyır halınde koptu gıttı koluyla sılgecı 60 tl verdım yuregıne ındı görunce opel parcalar pahalı yapamaz bende ısterım opel corsa b falan olsun bakım agır parcası pahalı arabalar ona gelmez oana sahın dogan ılk arabası vura kıra ögrensın:D

ortadaki siyah combo bugün merterdemiydi? ters yöne girmek için bekleyen hani?? :)

Geri