Opelinizin kullanma kilavuzu

ewet arkadaşlar cep numaranızı 15 gün içinde arayacaklar ben fantezi olsun diye www.opel.com.tr üye oldum aklıma kullanma kılavuzu istemek geldi yazdım 2 el olarak aldığım opel vectra cdx kullanma ve servis kitapcığının mevcut olmadığını yazdım gönderdim 15 gün sonra özelbir numara aradı ben dede opel türkiyeden arıyorum dedi bize atmış olduğunuz mailde kitapcıklarınızın mevcut olmadığınızı yazmışsınız şase numarasını alabilirmiyim aracınızın dedi bende verdim sonra bir gün kargo kapımda şok oldum :)

ewet arkadaşlar cep numaranızı 15 gün içinde arayacaklar ben fantezi olsun diye www.opel.com.tr üye oldum aklıma kullanma kılavuzu istemek geldi yazdım 2 el olarak aldığım opel vectra cdx kullanma ve servis kitapcığının mevcut olmadığını yazdım gönderdim 15 gün sonra özelbir numara aradı ben dede opel türkiyeden arıyorum dedi bize atmış olduğunuz mailde kitapcıklarınızın mevcut olmadığınızı yazmışsınız şase numarasını alabilirmiyim aracınızın dedi bende verdim sonra bir gün kargo kapımda şok oldum :)

kargo daha ulaşmadı ama şase numarasına kadar aynen oldu bende de :) öylesine istemiştim :P kargoya vericez dedi gelir bikaç gün sonra :D

kesinlikle doğru bende istedim.. 15 gün bile sürmedi ücretsiz gönderdiler. teşekkürler opel..

Şu servislerede bir el atsalar ne güzel olacak...

bende sizden görduklerime istinaden uye oldum opele 3 gun önce maili de yolladım.az önce biri aradı general motor dan arıyorum kullanma kılavuzu için talebiniz doğrultusunda aradım dedi.bende sevindim iyi yollayacaklar galiba diye ama maalesef 98 cd otomatik için ellerinde kılavuz yokmuş.ancak opelin yetkili servisine gidip talepte bulunun ücret karşılığında almanyadan talep edecekler dedi.bizde 2000 ve üzeri kılavuzlar mevcut dedi buda benim makus talihim

bende başvurdum.ama elimizde kalmadı dediler.bi işe yaramadı.gerçi bende vardı zaten pdf formatında.

Geri