Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Bye_Bye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Herkese merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Adım Sancar, 23 yaşındayım doktorum.

The_SamaeL link' Alıntı:
Herkese merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım:) Adım Sancar, 23 yaşındayım doktorum.
astra sulalesıne  welllcommee doktor bey ne doktoru

Bu siteye 8 aylık yeni Opel sahibi olarak teknik konularda nette arama yaparken tesadüfen katıldım ,teknik servisin cevaplayamadığı pek çok konuda aydınlanmama sebep oldunuz arkadaşlar,sayenizde arabamı daha çok sevdim :- ) Chevrolet Lacetti 'den sonra Astra HB 1.6 çok iyi geldi  14alkiss

Aracınızdan memnun olmanız ne kadar güzel, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı ve her geçen gün sevginizin artmasını temenni ederim.

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar Filay hanım.

OGOKTAS link' Alıntı:
Cok memnun olurum Ercan abi, İst.dan yardimci olabilecegim bir konu olursada herzaman cekinmeden arayabilirsiniz. Bu arada ben de 2002 yilinda 28. Mekanize Tugay'indan Kosova'ya gitmistim :)

Sn. Özdemir; bende 1997- 1999 da Bugojno (bugoyna) ve Gorajde (gorayde) kaldım.insanları çok güzel insanlar, bize çok benziyorlar..

ercan_0636 link' Alıntı:
Sn. Özdemir; bende 1997- 1999 da Bugojno (bugoyna) ve Gorajde (gorayde) kaldım.insanları çok güzel insanlar, bize çok benziyorlar..

Merhaba Ercan abi ben de Prizren de taburda gorevliydim gerci ilk 3 aydan sonra surekli disarda koyleri geziyorduk. Gercekten cok guzel insanlari var ozellikle koyleri bizim koylerimizle ayni evlerin hepsinin bir avlusu var avlunun dis kapisi bizim koylerdeki gibi islemeli tokmakli. Yalniz cok buyuk acilar yasamislar ve yasanan vahsetin izleri heryerdeydi. Soyledigin gibi insanlari cok sevecen ve Türk askerinide cok seviyorlar.

Geri