Orjinal teybi özlüyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar astra cd arabamdaki cdr500ün yerine pioneer deh*4000 ub aldım taktım. güzel teyp ama bendeki pimpiriklilikten mi nedir orjinal teyp gibi içime sinmedi. arabanın şahine benzediğini düşünüyorum. ön konsoldaki kompozisyonu bozuyor. ayrıca bir yerini benzetsen diğer yeri orjinale yaklaşmıyor. ben bunu satıp en kısa zamanda cdr500 alacağım. nedenler:

1. Yakışmadı
2. Dirksiyon kumanda aparatını takmayı beceremedim
3. cdr500 gibi kontak uyumlu değil. önce kontak açıkken çalışmıyordu. şimdi anahtarı çkarınca bile çalışmaya devam ediyor. ben kontaktan anahtarı çekince arabayla olan işimin bitmesine alışmışım. şimdi teybi kapatmam gerekiyor ki bu oldukça sıkıcı bir durum. sözün özü usbsi auxu var mp3 wma çalıyor felan ama yok kardeşim orjinal teybin huzuru. bilmem sizler ne düşünürsünüz

2. Dirksiyon kumanda aparatını takmayı beceremedim
3. cdr500 gibi kontak uyumlu değil. önce kontak açıkken çalışmıyordu. şimdi anahtarı çkarınca bile çalışmaya devam ediyor. ben kontaktan anahtarı çekince arabayla olan işimin bitmesine alışmışım. şimdi teybi kapatmam gerekiyor ki bu oldukça sıkıcı bir durum.
sami abi elektirikcıye götur halletsın abı bu dert etme dıreksıyon aparatına cengız abı yapsın sana daha neki sorun boşuna pirpirklenıyon :D:D
4000ub guzeldir begendıgım cıhazdır ;)

ELİNDEKİ cdr 500 satıldımı ? arızalı olan

henüz duruyor arkadaşta parça bdekliyor. bu haftasonuna olay tamam gaiba bakacağız galiba ona döneceğiz

sırf orjinalliğinin bozulmaması için cc20 kaset çalarımı değiştiremedim.tabi siyah zemin cd30 mp3 olursa hayır demem:D

usta zamnla goz alısıyo bnde corsaya takmıstım ole corsa teyp 2pın yer kaplıyo cerceve ıle pıonner takmıstım ılk baslarda yadırgıyosun ama alısınca super oluo senn teybın uzaktan kumandaıs yokmu ole daha bı zevklı oluyo ya vıtestekı elınde durcak bole zırt pırt oynucan teyple gercı zevkler ve renkler tartısılmaz ya oda var ıcıne hangısı sınıyosa onu yap pıonner ın senn teybe bakmadım ama hanı nettten felan yenı dokunmatık sıyahları var onlada cok gusel duruyo

usta zamnla goz alısıyo bnde corsaya takmıstım ole corsa teyp 2pın yer kaplıyo cerceve ıle pıonner takmıstım ılk baslarda yadırgıyosun ama alısınca super oluo senn teybın uzaktan kumandaıs yokmu ole daha bı zevklı oluyo ya vıtestekı elınde durcak bole zırt pırt oynucan teyple gercı zevkler ve renkler tartısılmaz ya oda var ıcıne hangısı sınıyosa onu yap pıonner ın senn teybe bakmadım ama hanı nettten felan yenı dokunmatık sıyahları var onlada cok gusel duruyo
deh4000ub_main_medium.jpg

işte bu

teyp alırken cidden torpido kısmına dikkat etmeden aldın mı adamın içinde bi huzursuzluk oluyor valla :)

Geri