Orjinal teybi özlüyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sozberk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eğer parça bulamazsan ben cdr 500 ü tamir ettirdim şu anda çalışır durumda cd sürücüsü dahil. parça bulamazsan haber verirsin bana.

Psikolojik bence sıkma tatlı canını..Millet neleri söküyor..

bende cdr500 ü elden çıkarıp bundan almayı planlıyordum ama bak şimdi benim içimede bir kurt düştü

evet sozberk arkdsımın fotosunu ekledıgı teyp bnce cok gusel olur senn aracına olmazsa bı dene bunu bak bnce aracına cok yakışır

Arkadaşlar astra cd arabamdaki cdr500ün yerine pioneer deh*4000 ub aldım taktım. güzel teyp ama bendeki pimpiriklilikten mi nedir orjinal teyp gibi içime sinmedi. arabanın şahine benzediğini düşünüyorum. ön konsoldaki kompozisyonu bozuyor. ayrıca bir yerini benzetsen diğer yeri orjinale yaklaşmıyor. ben bunu satıp en kısa zamanda cdr500 alacağım. nedenler:

1. Yakışmadı
2. Dirksiyon kumanda aparatını takmayı beceremedim
3. cdr500 gibi kontak uyumlu değil. önce kontak açıkken çalışmıyordu. şimdi anahtarı çkarınca bile çalışmaya devam ediyor. ben kontaktan anahtarı çekince arabayla olan işimin bitmesine alışmışım. şimdi teybi kapatmam gerekiyor ki bu oldukça sıkıcı bir durum. sözün özü usbsi auxu var mp3 wma çalıyor felan ama yok kardeşim orjinal teybin huzuru. bilmem sizler ne düşünürsünüz

valla bire bir aynen benim kafadasın aynı düşünce içindeyim önceki arabamda bmw idi 3.20 adam gitmiş kenwood teyp takmış orjinal teybini çıkartıp tamam teyp iyidi güzeldi kalite idi ama her arabaya binişimde acayip gözüme çirkin görünüyordu aynen senin dediğn o ön göğsün hatlarını bozuyordu hiç ısınamamışdım

orjinalin yerini hiç bir şey tutmuyor adamlar zaten tasarım yaparken teybide o kompozisyona göre tasarlıyorlar bağlı oldukları şirkete o kalıplarda üretmelerini istiyorlar opelin blaupunkt mesela..

valla bire bir aynen benim kafadasın aynı düşünce içindeyim önceki arabamda bmw idi 3.20 adam gitmiş kenwood teyp takmış orjinal teybini çıkartıp tamam teyp iyidi güzeldi kalite idi ama her arabaya binişimde acayip gözüme çirkin görünüyordu aynen senin dediğn o ön göğsün hatlarını bozuyordu hiç ısınamamışdım

orjinalin yerini hiç bir şey tutmuyor adamlar zaten tasarım yaparken teybide o kompozisyona göre tasarlıyorlar bağlı oldukları şirkete o kalıplarda üretmelerini istiyorlar opelin blaupunkt mesela..

çok güzel teyp pioneer ama ne yalan söyleyeyim araba gözüme şahin gibi gözüküyor.

ne kadar güzel olursa olsun göz zevki çok mühim ben sırf orjinal tep mevcut kalsın diye ayrı bir bizim vectranın teybine aux çıkışı yaptırdım falan orjinal orjinaldir yerini hiç bri şey tutmuyor. çok vectra larda double din falan gördüm envare çeşidi ama bir türlü gözüme güzel gelmedi çok çirkin geldi bir de üstüne settings ayarlarına falan giremiycez direksiyon ayarları ya çalışıcak yada yarım yamalaka çalışıcak falan titiz adamım acayip kıllanırdım içime sinmezdi ne kadar double din de olsa iyide olsa

Geri