OTO MULTIMEDIA ve HALLOLMAYAN DIREKSIYON KUMANDASI

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sas_sas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ekran bilgisi en üst soketten çıkar. 3 tane uç baglyacaksın..
SDA , SCL ve MRQ uçları
[SIZE=-1]
opel_tid_6.jpg
[/SIZE]

Kahve-gri 18 MRQ
kahve-kirmizi 17 SCL
kahve-siyah 22 SDA

Bu plan uzerinden anlatabilirsiniz..

10 no kismi icin "patch lead" lazim olacak mi?..

http://stores.ebay.co.uk/Dynamic-So...&lh_sellerwithstore=1&_fsub=492319016&_sasi=1

AMA, bir de bu semayi buldum oncekinden biraz farkli bir baksaniz

Ekli dosyalar

• Conn_D707G_.webp
    Conn_D707G_.webp
    19.5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Patch lead a gerek yok yuva tos giriş gibi duruyor o pilan üzeinden alarmısın A2 ile 10 numaranın canlı ucunu eşleştir, ondan sonra teybin tanımlama menüsüne girip tuş tanımlamalarını yap.

Patch lead a gerek yok yuva tos giriş gibi duruyor o pilan üzeinden alarmısın A2 ile 10 numaranın canlı ucunu eşleştir, ondan sonra teybin tanımlama menüsüne girip tuş tanımlamalarını yap.

Tsk.
Son verdigim (buraya da tekrar ekledim) baglanti kablo resmine gore 10 nolu kablo farkli. Sanirim dogrusu bu.

Tarifinize gore aracdaki A2, cihazdaki 10 no ya baglanacak.

Acaba, cihazdaki (ekli resimdeki) 11 ve 12 yi biryerlere baglamak gerekecek mi ???

Ekli dosyalar

• Conn_D707G_.webp
    Conn_D707G_.webp
    19.5 KB · Görüntüleme: 26
Slmlr Mokia,

Sorunum cozuldu.

Benim arac 'analog' degil 'Can' (Usta oyle dedi-ben anlamam) sinyal uretiyormus o nedenle olmazmis.

Bunun uzerine Ebay den Benim Astra ya uygun Direksiyon kumanda ara unitesi ve patch lead satin aldim.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350313953643&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Erhan Usta (Egom Muzik-Bornova) tum baglantilari duzgunce yapip sistemi calisir hale getirdi.

Yaptigi isten ve itinali isciliginden ve ucretinden cok memnun kaldim. Izmir deki arkadaslara duyurulur.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun da, 2001 model araçta CAN - BUS yoktur.
Teyp tarafı CAN-BUS olabilir.
Neyse pes etmeyip halletmişsiniz hayırlı ugurlu olsun.

Hayırlı olsun da, 2001 model araçta CAN - BUS yoktur.
Teyp tarafı CAN-BUS olabilir.
Neyse pes etmeyip halletmişsiniz hayırlı ugurlu olsun.

bu can bus olayi 2004 ten itibaren degilmiydi ? 2001 dediginiz gibi olmamasi lazim

Geri