!!!...oto teyp alacağım, önerilerinizi bekliyorum...!!!

pıoneer dan şaşmayın derım.ben 3050 modelını kullanıyorum. joystcik düğmesı,kumandası,usb girişi vs herşeyi var.en dandık wofer ı bıle baglasanız bass ayarı dışında kumandadan bi ayar daha var tiz sesını azaltıyor ama çıkan sesın 2 3 katını veriyor(super bass ayarında) tabiiki diğer modellerındede vardır ama tavsiye ederım:)

Herkese ayırdığınız zaman için ve tavsiyelerinizden dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar. teknosa, electro world, real, carrefour gibi birçok alışveriş merkezini gezdim çeşitli markaların hep düşük model teypleri var. açıkçası hiçbiri içime sinmedi.

pioneer 5050 veya 6050 almaya karar verdim. bütçeyi yükselttim mecburen. acaba orijinal kolonlar bu teybin hakkını verirmi? yoksa arka kolonlarıda değiştireyimmi diye düşünüyorum.

doğu bank tan alacağım büyük ihtimal. spot olacak haliyle. oradan yıllar önce babama cep telefonu almıştım. hala sapasağlam. gerçi elektronik biraz sanş işi. kısmet bakalım.

herkese tekrar teşekkürler.

Kardeş bende 3050 alıcam çok övdüler alınca yorum yaparım
hayırlı olsun

Pioneer 6950 kullanıyorum, çok memnunum. Ancak ne alırsan al kolon ve basla beslersen iyi olur..

Geri