Otobüslerde internet

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Blackram
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Benim seyahat ettiğim firmanın otobüsünde var cep telefonuda açık gidebiliyorsun, ama daha doğru dürüst bir net sayfası açabilmiş değilim. çok yavaş. en güzel tarafı laptopdan film falan izlersen koltuk altında priz olması. batarya sorunu yaşamıyosun:)

Gerçekten büyük bişeymiş. Neyse benimki zaten meraktı. Belki ucuz bişeyse diye düşünmüştüm ama değilmiş...

geçen yıl biraz merak sarmıştım kendim tasarımı yaptıgım bir ürün var diger çalışmlardan zaman kalmadı geliştirirsem sizde burda olursanız bir adette sizin için yapabilirim maliyeti bir şey yüksek degil

geçen yıl biraz merak sarmıştım kendim tasarımı yaptıgım bir ürün var diger çalışmlardan zaman kalmadı geliştirirsem sizde burda olursanız bir adette sizin için yapabilirim maliyeti bir şey yüksek degil

Heyecanla bekliyorum...

Modemler 3G ağa bulamayınca EDGE'e dönüyor olması lazım. Ben cep telefonumu USB'den bağlayarak internet kullanıyorum genelde. HSDPA desteklediği için oldukça hızlı da oluyor. 3G bulunmayan yerlerde de otomatik EGDE'e dönüyor.

Ama katılıyorum, 3G'nin yaygınlaşıp GSM ile aynı kapsama alanına genişlemesi lazım.

Benim seyahat ettiğim firmanın otobüsünde var cep telefonuda açık gidebiliyorsun, ama daha doğru dürüst bir net sayfası açabilmiş değilim. çok yavaş. en güzel tarafı laptopdan film falan izlersen koltuk altında priz olması. batarya sorunu yaşamıyosun:)

hangi firma ve hangi otobüs diye sorabilirmiyim :D
birde tanıdık otobüste macbook air'ı fişe takınca adaptörü patlattı, haberiniz olsun :D

Aynı şeyi bende düşünmüştüm :)

Super bişi... Hiç aklıma gelmemişti. Acaba şifreyi nerden buldular... Belki lazım olur... :D

Nilüferinki , şirketin telefon numarası idi, Kamil Koç un ku de muhtemelen öyle bişeydir.Birkere seyahat et, şifreyi öğren :)

Ben laptopuma araç şarz kiti aldım ve Vodafone 3g ile kullanıyorum.Harika bir olay...

Geri