OTTO COUPE'nin yeni V8 i

Kazasız belasız inşallah tam bir canavar almışsın ... :good:

cok merak etmisimdir motoru cok buyuk

0 100 kac sn???

fotoğraf koyma bence nazarımız değcek:o

renk çok güzel, motor çok güzel, araba çok güzel, çok keyifli güle güle kullan.:good: detaylı fotoğrafları hakkaten bende merak ettim, bu arada ilk kez bir üyenin otomobiline msj yazıyorum, kıymetlidir mesajlarım:)

Arkadaşın dediği gibi eski hayallerin üstüne mantık çıktı ama evlenmeden önce tekrar hayallerimi kısa bir sürede olsa mantığımın üstüne muhakkak çıkarıcam:rolleyes:

Lise yıllarımız caprice lerin, mustanglerin, camaroların hayallerini kurmyakla geçmişti..Tabi sonradan mantık duyguların önüne geçebildi:)

Senin arabanın vişne çürüğü renginde olanı, çok yakın bi aile dostumuzda vardı. Ordan çok iyi bilirim bu arabaları.

evet mantıkve duygular Allah herkese mantığının ve duygularının istediğini yapmayı nasip etsin diyim...dua olsun...

cok merak etmisimdir motoru cok buyuk

0 100 kac sn???

:D minimum top speed maximum tork :rock

süper araba güle güle kullan,artık hafta sonu ankaraya bununla gelirsin...

çok isterdim ama antalyadan eskişehire baya bi nakittüketti ankara pahalıya gelir bana....:sorry:

fotoğraf koyma bence nazarımız değcek:o

renk çok güzel, motor çok güzel, araba çok güzel, çok keyifli güle güle kullan.:good: detaylı fotoğrafları hakkaten bende merak ettim, bu arada ilk kez bir üyenin otomobiline msj yazıyorum, kıymetlidir mesajlarım:)

Arkadaşın dediği gibi eski hayallerin üstüne mantık çıktı ama evlenmeden önce tekrar hayallerimi kısa bir sürede olsa mantığımın üstüne muhakkak çıkarıcam:rolleyes:

:tesk: Allah gönlüne göre versin . Ama derimki şu fani dünyada bi v8 klasik amerikana binin derim araba kullanmak keyif konfor güç hisleriniz aynı anda çalışsın ondan sonra tüm araçlar biraz kifayetsiz kalıyor...:good:

çok isterdim ama antalyadan eskişehire baya bi nakittüketti ankara pahalıya gelir bana....:sorry:

:tesk: Allah gönlüne göre versin . Ama derimki şu fani dünyada bi v8 klasik amerikana binin derim araba kullanmak keyif konfor güç hisleriniz aynı anda çalışsın ondan sonra tüm araçlar biraz kifayetsiz kalıyor...:good:

bu söylediklerine katılmamak elde değil,sırf merakımdan soruyorum lpg ile km.de ne kadar tüketiyor acaba...

Lpg Ş.İÇİ Kmde 450bİn
Uzun Yol 360 Bİn
Benzİn X2 :)

Babası petrol kralı olan birini buldun galiba :D Sen Ankaraya gel onunla biz Ankaralı opelciler olarak karşılarız benzin parasını :) Tasalanma sen :D

Geri