OTTO COUPE'nin yeni V8 i

teşekkürler evet bakmakla doyulmaz yanında oturup çay içmek ayrı bi keyif özellikle rolantide çalışırken eksozları dinlemek nede olsa o bir V8 5.7 de olunca sesi ayrı bir güzel çıkıyo....

maşallah çok güzel bi buick

Ali, ben ileride klasik araba toplama işi yapmak istiyorum.[discovery channel da overhaulin programı var bilirsiniz].bir garaj açıp custom car yapma planlarım var. Fakat customization Türkiye de yasal değil sanırım ama eğer yapabilirsem sende de araba ve merak var. Regal 5.7 V8 ini getirip şereflendirirmisin garajımı? efsane bi aracın var.güle güle bin, homurtularını dinleyip kulaklarının pasını sil;)

hayırlı satışlar. sahıbınde ılanınızı gordum. bence satılmayacak bir araç.

ankaraya geldiğinde benzinini ben atırım.sunla bi bahceli yapalım :)

teşekkürler evet bakmakla doyulmaz yanında oturup çay içmek ayrı bi keyif özellikle rolantide çalışırken eksozları dinlemek nede olsa o bir V8 5.7 de olunca sesi ayrı bir güzel çıkıyo....
gerçekten Ali abi aracın on numara allah kaza bela vermesin ;) ve o sesi bende yakından duydum ve bambaşka bişey;) sanki kaplan kükrercesine bi sesi var:) ve bende aracımda bekliyordum ve camlar kapalı:) yani öle bi durumda bile gürül gürül sesi içerde yankılandı:) ve plakaya bakınca Ali abinin regali olduğu aklıma geldi:) Ali abi kusura kalma yeni gördüm bu topici:)

eywallah nasip olur satarsam daha çılgın projelerim var...ama illaki V8

benım 94 gsi le aynı renk masalalh cok guzel duruyor :D

İşte araba bunlarya bizimkiler oyuncak gibi:D :D :D :D gibiside fazla oyuncak:kop: Ali abi allah kaza bela vermesin gerçekten çok güzel makina;)

Geri