Parfüm Önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fætih
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar 15 yıldır açık parfüm işi yapıyoruz eğer ki yardım edebileceğim bi konu olursa her zaman hazırım...

Armani code demiştim ama bu ara ona taktım o yüzden biraz önce banyo dolabını açtımda Jean paul gaultier , issey miyake, gio armani, davidof coll water da varmış :D Hepsi için çok olumlu tepkiler almıştım. :D

arkdasım hangısını denıycen yeter bak artıyoda artıyo lıste kabarıklastı zten karar veremıycen :)

listedekılerı yazdım kadıkoyde bir yere girdim adam gördü bunlar ne dedı :D bende kokularına bakacam :D adam hepsınınmı dıye bır tepkı verdı :D 3 -4 tanesınden sonra zaten bir tuhaf oldum :D şu anda rochas burberry brit extory - mavi ve armani black code baktım :) rochas güzel gibi geldi armanıde zor bir tercih olacak...

armanı black code cok uzun zamandır herkez tarfından kullanılmakta kullanmayan kalmamıstır desım yerıdır bence farklı bıseyler dusun

One million, Armani remix veya 212 ;) üçünüde kullanıyorum üçüde ayrı güzel ;)

Armani zeus, marketlerde bankalarda noterlerde ve aklına gelebilecek heryerde çalışan bayanların bu parfüm ne acaba çok merak ettim demesine yol açan bi parfüm. Bizim bölümdeki bi tane eşcinsel çocuk kullanmaya başlayınca bende günlük hayatta 212 on ice a geçtim :) giyim kuşam durumuna göre resmileri çekince de terre d hermes ama hiçbiri zeus kadar etkili değil test ettim onayladım

ultra marine

Geri