park halinde vurup kaçmışlar...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan erkany
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

erkany

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akşam aracımın yanına gittiğimde sağ arka kapının çıta altında bir dalgalanma gördüm. dedim herhalde ışık yansıması felan iyice yaklaştığımda aracın tam arka çamurluk ön dodiğine vurmuşlar o vurma sayesinde de kapı kasası kasmış kapıya pot yapmış...

Moralimi bozan olay vuran vatandaşın bir not bile bırakmamış olması oldu açıkcası. İnsanlar hiç kul hakkı nedir umursamaz oldular maalesef... :( Allah beterinden korusun hepimizi inşaallah : ) Cana geleceğine mala gelsin deyip devam edicez artık ;)

aslında yakında kesın bı dukkanın kamerası yada bı mobese kamera vardır ordan plakasını bulup skayet etmek lazım tamam cana gelecegıne mala gelsın ama bunu yapan ınsanda her ne kadar ınsan denır o ayrı cezasını bulsun bence.. tekrardan gecmıs olsun..

aslında yakında kesın bı dukkanın kamerası yada bı mobese kamera vardır ordan plakasını bulup skayet etmek lazım tamam cana gelecegıne mala gelsın ama bunu yapan ınsanda her ne kadar ınsan denır o ayrı cezasını bulsun bence.. tekrardan gecmıs olsun..

Teşekkür ederim. Olay evimin önünde oldu, maalesef bir kamera felanda mevcut değil, gerçi bir kamera olsa da böyle bir insanın peşinden iki kuruş için koşturmaya gerek yok, karakollarda felan harcıyacağım zamana yazık ki dediğin gibi insan olsa zaten bir not felan bırakırdı. Böyle varlıklar için vakit harcamaya değmez. Elbet bi yerde karşılaşırız kendileriyle : ) burda olmasada öteki dünyada : ) bende günahlarıma hamal arıyordum zaten ;)

Geçmiş olsun.

Teşekkür ederim.

Geçmiş olsun. Benim de geldi başıma bir kez. Moral bozucu gerçekten.

Geri