Park Sensörü sorunu !!!

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcak havalarda park sensörü geri vitese takınca sürekli ötmeye başlıyor nedeni ne olabilir sizce ?? normal ve serin havada yapmıyor sıcakta ve güneş gördüğünde yapıyor anlayamadım yardımcı olursanız sevinirim...

yağmurlu havalarda ve çok kirli olduğunda benimki de yapıyor ama sıcak havalarda hiç olmadı, kimseden de duymamıştım daha önce.

yağmurlu havada benimkide yapıyor ama kuruyunca düzeliyor;sıcak havada sorun yok; acaba bir yerde bir kopukluk olabilirmi...

Arkadaşlar eğer park sensörü sonradan takıldıysa ve sensörlerin üzerinide tampon rengine boyattıysanız bu problemler olabiliyor.Yok eğer orjınalse tech 2 bağlatın arıza çıkar.

yağmurlu havada benimkide yapıyor ama kuruyunca düzeliyor;sıcak havada sorun yok; acaba bir yerde bir kopukluk olabilirmi...
yağmurda normal böyle yapması, sensör boşluklarına giren su damlacıkları bazen yanlış sinyallere neden olabiliyor, orjinallerde de gördüm aynı sorunu yapan.

benimki boyalı ben boyadım hiç bisi yapmıovala simdide araba çamurdan görünmüo yine ötmüo:D

benimki boyalı ben boyadım hiç bisi yapmıovala simdide araba çamurdan görünmüo yine ötmüo:D
Sen mi boyadın, pardon :)

Bozulmuştur :). Servisler de boyayıp takıyor. Sorun olsa neden boyasınlar ki? Bence boya zarar vermediğine göre çamur da daha doğrusu kir de zarar vermez. Ama kalın bir çamur tabakası mutlaka zarar verir.

Evet bizimki de sıcak havada çılgınlar gibi ötüyor :D Hem benim arabada hem de babamın arabada aynı sensör var. Benimki 43 derecede bile ötmezken babamınki sıcağı gördü mü başlıyo şakımaya :D

benimki de sıcak havalarda ötüyor. ama dikkat ettim özellikle arabayı yıkadıktan sonra oluyor. ben de tampon renginde boyattım ama araabanın rengine uygun hazır satılanlar var onlardan almak lazım. ötme sebebini de ucuz malzeme ve hatalı montaj olarak düşünüyorum

Geri