Park Sensörü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan onuroktay
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
zaten olayın esprisi orda park sensörü sayesinde arkana aynadan bakmana gerek kalmıyor ve en güzelide seslileri

ve parkın dışında özellikle benim başıma bir iki defa geldi dikiz aynasının menzilinin altında kalan şeyleride park sensörleri algılıyor kedi köpek ufak çocuk falan böyle geri geri giderken görmeden kedi ezen köpeğe çoçuğa çarpanda çok oluyor park sensörü bunlarıda algılıyor

Bende yanlızca arkalata taktır derim cycolone var bende arlkalarda sesli türkçe konuşam 2 m den ikaz ediyor çok memnunum

bu konuşan sensörler ne diyo acaba
"gel gel abi topla topla!" falan mı :)

öne takılan sensorler oyle trafikte falan yaklaşınca otmuyor arkadaslar. bılmıyorsanız yorum yapmayın. ön park sensorleri tuşla açılıyor. tuşla kapanıyor. yoksa trafıkte her an öter. arka sensorlerde boyle bırseye ıhtıyac yok sadece geri viteste otuyor zaten.

bende cyclonun kitini alıcam hepsiburadada satılıyor xenon kitiyle alıcam arabayı alıyım ne diyor türkçe bende çok merak ediyorum sanırım bir bayan sesi varmış onu biliyorum sadece :)

Geri vitese takdınız geliniz geliniz geliniz çarpma sesi duyana kadar geliniz :D:D:D

Bu arada ön arka arasında parasal büyük bir fark yok ama önlere bence çok gereksiz yani önden ayarını alamıycaksa vatandaş hiç arabada sürmesin bence o kadar basit bir şeyi yapamayan yolda çok büyük tehlike yaratır geri neyse arabanın arkası büyükdür odur budur perde vardır benim eski araçdaki gibi görünmüyordur :D

Geri