Park sensörü

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan onur1907
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
0 ı zaten 600 tlye takıyorlar full sistemi :D

3 tane opc pedal kapağına 695 tl dedikten sonra bu normal

Anlamıyorum ben ya neden bu kadar pahalıki bu parçalar.sözde herşey insanlar için.yap şunu 50-100 kullansın millet.mezara götürcek opel bunları mezaraaa :)

parçalar ucuz aslında paspas seti aldım corsaya kaucuk 158 tl verdim ebayde aynı paspas kullanılmamış 38 euroydu:)euro bazında satılıyor ve tlye çevriliyor+taşıma+servislerin yüksek kar marjlarıda işin içine girince fiyatlar ucuyor bildiğimiz gibi imkanınız varsa parçayı yurtdışından getirtin bende pedalları öyle yapıcam vauxhallınkiler gelicek haziranda

Park sensörü 1000tl mi zuahuzhau :D
Park sensörü ticaretine giriyorum şirketin ismide
Parksen sanayi ve kazıklama ticaret A.Ş. :D

Bana park sensörü demeyin:mad:
150 tl verip büyük ekranlı en iyisinden aldım ilk aldığım hafta birisi engel olsada olmasada 0,6 gösteriyordu.beyni yolladı adam geldi.şimdide ilk ses geliyor 0,0 gösteriyor 5 cm kalana kadar yaklaşıyorum hiçbirşey yok. :mad: haftasonu onla uğraştım kabloyu stop ezmiş ondandır dedim değiştirdim farklı yerden geçirdim.elektrik bağlantısını yaptırdım tekrar tam oldu gibi oldu.eve gittim yine aynı... bilgisi olanlar beri gelsin yoksa parçalıcam bu sensörü :mad: tamponu deldirdiğimle kaldım 1 aydır kullanamıyorum :(

Bir araca eklenen bana göre en gereksiz aletlerin başında bu sensörler gelir boşuna takılan bir özellik bir bayan kullanıyorsa tamamda ama bir erkek kullanıyor ve park ederken sensöre ihtiyac duyuyorsa bence şöfürlüğünü geliştirmesi lazım

Bir araca eklenen bana göre en gereksiz aletlerin başında bu sensörler gelir boşuna takılan bir özellik bir bayan kullanıyorsa tamamda ama bir erkek kullanıyor ve park ederken sensöre ihtiyac duyuyorsa bence şöfürlüğünü geliştirmesi lazım

yok yok ben üzerime alınmadım ben tek hamlede park eder çıkartırım no problemo :D ama babamın boynu rahatsız ona zorluk oluyor :)

Son düzenleme:
Geri