Pert Passat Lütfen Yardım...!!!

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
elektronik aksam bir arizayı cok zor bu işin kurdu alucan cevren olucak iyi bır ustan olucak cıkma parcalari temin edıcek ;)
ama bu aracta bi bıtyeniği gözukuyo bunda başka birşey var
hakkında hayırlısı olsun bızımle paylaşrsın olan bıtenı :)

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkesin yorumları için çok teşekkür ederim amcamla tekrar konustum arabaya gidip beraber bakıcaz amcam her şeyi çıkma takıcağız dio onunda tek korktuğu motoru içindeki su sorun deil oto kuaföründe hallettiririm ben dedi bakalım motorda sıkıntısı yoksa ihaleye girecek gibiyiz :( :(

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence onu alıp birsürü sorunla uğraşacağınıza 0km astra alabilirsiniz

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
passat olmazsa alacağım tek araç 2009 vectra c olur ;)

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracı sorunsuzz kullanmanız bana göre imkansız gibi birşey. Araç sadece oto kuaförde temizlik,3-5 tamiratla adam olacak olsa emin ol yarı fiyatına asla satmazlardı.

Ayrıca bu araç pert olduğu için kasko yaptırma durumu da bildiğim kadarıyla yok.Aracın başına kaza bela geldiğinde maddi, manevi yıpranırsınız.

Ayrıca o kadar masraf edip düzelteceksin aracı, gün gelip satmaya kalktığında da araç pertten toplama olduğu için ölü eşşek fiyatına gidecek. O kadar harcadığın para, uğraş boşa gitmiş olacak. Uzun lafın kısası; son derece riskli bir iş

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu aracı sorunsuzz kullanmanız bana göre imkansız gibi birşey. Araç sadece oto kuaförde temizlik,3-5 tamiratla adam olacak olsa emin ol yarı fiyatına asla satmazlardı.

Ayrıca bu araç pert olduğu için kasko yaptırma durumu da bildiğim kadarıyla yok.Aracın başına kaza bela geldiğinde maddi, manevi yıpranırsınız.

Ayrıca o kadar masraf edip düzelteceksin aracı, gün gelip satmaya kalktığında da araç pertten toplama olduğu için ölü eşşek fiyatına gidecek. O kadar harcadığın para, uğraş boşa gitmiş olacak. Uzun lafın kısası; son derece riskli bir iş

pertten çıkmıs araca kasko yapılmıyo mu :( :( o zaman nie satılıyo bu araçlar ihale usulü ile :(:(

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pertten çıkmıs araca kasko yapılmıyo mu :( :( o zaman nie satılıyo bu araçlar ihale usulü ile :(:(

kârlı oluyolar çünkü.. dün vw yetkili servise gittiğimde oradaki görevli buna benzer birşey anatmıştı.. adam vw passatı satın alıp, sonrada servise kayıt bilgilerini sormak için gitmiş. aracın pertden çıkma olduğunu öğrenincede şoka girip yığılmış kalmış oraya. ambulans çağırıp hastanaye kaldırmışlar..

e yazık günah şimdi.. madem satıyorsun durumunuda söyle, adamı bilgilendir.. zaten tutulan araçlar, illaki alıcısı çıkar..

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı görüp karar vermen en iyisi ama şahsen ben olsam hiç bulaşmam...