PIONEER 6950 yardım

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırde teybım aku beslemelı yenı aldım kutuusu ve ambalajını ben kendım actım kullanılmıs olması zor

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üzerine basa basa sölüyorum eğer sadece teyibin soketindeki sarı ve kırmızı kablo birleştirilip aracın iso soketi üzerindeki ana voltaja bağlanmışsa böle birşey mümkün değil ama eğer iso soketi sadece takıp sarı ile kırmızıyı birleştirmişse bu mümkün yani aracın iso soketi üzerindeki kontak voltajı kesilmeden yapılmışsa .

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı bak orjınal sokete eklenen o parcadakı sarı ve kırmızı kaplolar bırbırıne baglanmısdı teybınkılerde bırbırıne baglı bu sekılde ıkısı bırlestırılmısdı ayırdık duzeldı

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sımdı bak orjınal sokete eklenen o parcadakı sarı ve kırmızı kaplolar bırbırıne baglanmısdı teybınkılerde bırbırıne baglı bu sekılde ıkısı bırlestırılmısdı ayırdık duzeldı
yapılan hatayı kendiniz yazmışsınız zaten birleştirme işlemi tek taraftan olacak yani teyip kısmından heriki kısımdan birleştirdiğiniz için bu sorunu yaşamışsınız

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılan hatayı kendiniz yazmışsınız zaten birleştirme işlemi tek taraftan olacak yani teyip kısmından heriki kısımdan birleştirdiğiniz için bu sorunu yaşamışsınız
bu montajı ben yapmadıgım ıcın anlayamadım yapanı bılıyor sandım ama cakmıyormus dıngıl

memzin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim.Sorunum sizlerinde dediği gibi bağlantı hatasından çıktı.Şimdi düzeldi herşeyi hafızaya alıyor.Birde ilgisi varmı bilmiyorum taktığım mp3 cd'lerinde cızırtı yapıyordu.Akşam yeni bir cd hazırladım ve 3-5 parça dinledim bir sorun göremedim.Son olarak herşeyi düzelttik fakat kontağı çektikten sonra teypten sanırım 4 defa ince bir bip sesi geliyor.Sizlerde de oluyormu.Bir sorun gözükmediği için önemsemedim bu durumu.Siz nedersiniz bu konuda.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim.Sorunum sizlerinde dediği gibi bağlantı hatasından çıktı.Şimdi düzeldi herşeyi hafızaya alıyor.Birde ilgisi varmı bilmiyorum taktığım mp3 cd'lerinde cızırtı yapıyordu.Akşam yeni bir cd hazırladım ve 3-5 parça dinledim bir sorun göremedim.Son olarak herşeyi düzelttik fakat kontağı çektikten sonra teypten sanırım 4 defa ince bir bip sesi geliyor.Sizlerde de oluyormu.Bir sorun gözükmediği için önemsemedim bu durumu.Siz nedersiniz bu konuda.

kontagı takınca da yapıyor normal sanırım

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak anahtarını kapattıktan sonra çıkan bu ses teyibin ön paneli üzerinde iken çıkar bunun sebesi ise paneli üzerinde unutmamanız için uyarı sinyalidir istenilirse bu uyarı sesi iptal edilebilir (teyp menüsünden )

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak anahtarını kapattıktan sonra çıkan bu ses teyibin ön paneli üzerinde iken çıkar bunun sebesi ise paneli üzerinde unutmamanız için uyarı sinyalidir istenilirse bu uyarı sesi iptal edilebilir (teyp menüsünden )
oktay abiye katılıyorum bende 7950 var pıoneerın anahtarı çıkarınca biip bip sesi geliyo teybin kafası ileriyo düşüyo kendiliğinden eğer almazsam 10saniye sonra geriye katlanıyoo yani çıkan ses normal

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kontağı kapattıktan sonra tekrar açınca cd baştan başlıyor ise playeriniz ayarlarınıda sıfırlıyordur yani low -mid-hi-loud ve radio frekansları gibi bunun sebebi playerinizin acc voltajı ile battery kablolarının yanlış bağlanmış olmasıdır yapılması gereken şey ise playerin sökülüp soketindeki kırmızı ve sarı kabloların yerlerinin değiştirilmesidir yani şu anda sarının bağlı olduğu yere kırmızıyı bağlayıp kırmızın bağlı olduğu yere ise sarıyı bağlamanız gerekir .
aynen arkadasımın dedıgı gıbı benmde basıma geldı bu yontemle cozduk guzel cıhaz sorunsuz:good: