Pioneer Avic 910BT

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan zaffa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

zaffa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Aracıma bugün konu başlığında geçen Avic 910BT'yi takdırdım, ancak ufak bir sorunum var aracı kapattığım vakit cihaz çalışmaya devam ediyor sadece sistem ayarları kısmından ekranı karart diyebiliyorum ve cihazın üstündeki ışıklar yanmaya devam ediyor, bununla ilgili bir çözüm önerisi olan var mı acaba?

Selamlar,

Aracıma bugün konu başlığında geçen Avic 910BT'yi takdırdım, ancak ufak bir sorunum var aracı kapattığım vakit cihaz çalışmaya devam ediyor sadece sistem ayarları kısmından ekranı karart diyebiliyorum ve cihazın üstündeki ışıklar yanmaya devam ediyor, bununla ilgili bir çözüm önerisi olan var mı acaba?

basit bir mantıkla teybin kontağa bağlanmadığını düşünüyorum ama tecrübeli arkadaşlar daha doğru bilgi vereceklerdir.
bu arada direksiyon kumandasını da halledebildinizmi bu ürünle? :)

basit bir mantıkla teybin kontağa bağlanmadığını düşünüyorum ama tecrübeli arkadaşlar daha doğru bilgi vereceklerdir.
bu arada direksiyon kumandasını da halledebildinizmi bu ürünle? :)

Direksiyon kumandası için bir adaptör aldım çok şükür sorunsuz çalışıyor:) dediğinizde haklısınız eğer direk aküye bağlanmış ise ondan dolayı kapanmıyordur, ancak bence cihaz üzerinde bir açma kapama düğmesi olması gerekir :)

Direksiyon kumandası için bir adaptör aldım çok şükür sorunsuz çalışıyor:) dediğinizde haklısınız eğer direk aküye bağlanmış ise ondan dolayı kapanmıyordur, ancak bence cihaz üzerinde bir açma kapama düğmesi olması gerekir :)
slm,

bu aparatı nereden temin ettiniz? birde memnun musunuz? Konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, tşk:good:

slm,

bu aparatı nereden temin ettiniz? birde memnun musunuz? Konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim, tşk:good:

Aparatı Şirinevler'de bulunan Aktepe Sound'tan aldım, memnunum ve direksiyon üzerindeki bütün tuşların fonksiyonları çalışıyor :)

Tabi ki söyleyebilirim Hakan Bey, 250 TL'ye aldım.

ufak bir sorum olacaktı arkadaşlar, geri vites kamerasında gündüz görüntü net oluyor, ancak farları yaktığım zaman gündüz puslu bir görüntü oluyor akşamları ise görüntü neredeyse bembeyaz gözküyor, sizce bu sorun neden dolayıdır acaba kameradamı bir sorun vardır acaba?

Geri