Pioneer DEH-P4150UB

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
S.A,

aracımda orjinal teyp takılı artık değiştirmek istiyorum. Orta halli usb teyplerden almak istiyordum bir tanıdıkta az kullanılmış bir teyp buldum. Modeli PIONEER DEH-P4150UB. Zannerdersem ya 2009 yada 2010 model bir teyp. Teybin resmi özellikleri burada buldum. http://urun.gittigidiyor.com/garaj/pioneer-deh-p4150ub-83123725
Özellikleri nedir ne değildir pek anlamam sizce bu nasıl bir teyptir? 2. el bunu almaktansa sıfır mı almalıyım sizce?. Ayrıca sağ ön hoparlör patlak, solda cızırtı yapıyor arkadaşımdan da 2 tane hoparlör buldum onları taktırcam. hoparlörün Markası Nippon America Gpx6963 300 Watt. Hoparlörün resimlerini özelliklerini bulamadım netten. teyp ile hoparlör uyum sağlar mı verimli olurmu.. Yardımlarınızı bekliyorum..

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp ses ozelligi olarak isinizi bi hayli gorur guzel teyptir.... hoparlorler ise kaliteli tarihi olan bir markadir... genel anlamda bahsettikleriniz olumlu ve fiyat olarakta iyi.... ama kolonlari montaj ya plastik yada mdf kasnakla mumkundur.... hayirli olsun kolay gelsin....

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp ses ozelligi olarak isinizi bi hayli gorur guzel teyptir.... hoparlorler ise kaliteli tarihi olan bir markadir... genel anlamda bahsettikleriniz olumlu ve fiyat olarakta iyi.... ama kolonlari montaj ya plastik yada mdf kasnakla mumkundur.... hayirli olsun kolay gelsin....

cevabiniz icin tesekkur ederim. kapi icine bu hoparlorler olurmu yoksa onlar icin daha kucuk hoparlorlermi var? birde direksiyondaki opsiyonel tuslari kullanmaya devam edebilicekmiyiz yeni teyple...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi aparat yardimi ile kumanda da ki tuslari aktif edebilirsiniz... 80-100 tl civariydi... en son hatirladigim.... eger hoparlorler yuvarlak ise uyar denemek lazim kapi pandizotuna bagli ama dedigim gibi mdf yada plastik kasnak ile mumkundur bu is....

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi aparat yardimi ile kumanda da ki tuslari aktif edebilirsiniz... 80-100 tl civariydi... en son hatirladigim.... eger hoparlorler yuvarlak ise uyar denemek lazim kapi pandizotuna bagli ama dedigim gibi mdf yada plastik kasnak ile mumkundur bu is....

80-100 tl bir özellik için fazla gibi bence.. hoparlörün tipini bilmiyorum malesef.. umarım kapı içlerine sığar. bu pandizota sığdırmak için bu dediğiniz mdf yada plastik kasnağı elektrikçiler yapabilir mi yoksa kaportacılar mı yapacak?

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marangoz yapar yada orjinal kolonlarini parcalayip onun cercevesi yardimi ile montaj yapabilirsin?