Plaka ışıklarını led yapmak.

Plaka için BTCar Canbus No Error 4 Lazer Ledli Park Ampülü Beyaz aldım. Yarın elimde olacak inşallah deneyeceğim. Plaka lambalarını nasıl sökeceğimiz konusunda fikri olan var mı? =)

Çok merak ettim doğrusu umarım yapılmış halini resim çeker koyarsınız. Bu arada şerit led çekmediğinize sevindim. Çok kötü oluyor kasap dükkanı gibi :)

Çok merak ettim doğrusu umarım yapılmış halini resim çeker koyarsınız. Bu arada şerit led çekmediğinize sevindim. Çok kötü oluyor kasap dükkanı gibi :)

Yaptım mustafa ama akuyu yedı :D sabah garajda araba çalışmadı =) cok kolay ve pratık. kıtapcıktan uyguladım harika bir görüntü oluştu ama akü yok şimdi :maden:

Yok üşenmedim okudum ama uygulamak çok farklı bir şey =) eli yatkın olmak lazım. Kaş yapayım derken göz çıkartmayalım =)

Çok zor bir mesele değil Berat Abi :) ya uygun led ampül alacaksınız özellikle yeşil levhalı olandan işinizi görür..

Valla ben kendim yapmıştım,zor değil..

Ekli dosyalar

• 537068_2726711783079_2017389337_n.webp
    537068_2726711783079_2017389337_n.webp
    30.5 KB · Görüntüleme: 11
Serdarım zor değil deneyerek anladım da sebepsiz yere akü bitti :/ ledden olabilir mi diye düşünüyorum... :mad:

Allah Allah :confused: ledler normalden az akım çekerler halbuki..Bende de cdx varken bagaj içi aydınlatmasını lede dönüştürmüştüm Berat Abi..Çok da akım çeken ya da fazla ledi de yoktu... 6 ledli şerit ledi kestim yapıştırdım...Aracın aküsünü bitiren de bu led oldu..Kablolardaki karışıklıtan ötürü bagajı kapatsam dahi hep açık kalıyormuş, aküyü bitirmiş..Sen de aracı kitle içindeyken ve arka koltuktan bir bak bakalım, belki senin de bagaj lambası sönmüyor olabilir..

Serdarım zor değil deneyerek anladım da sebepsiz yere akü bitti :/ ledden olabilir mi diye düşünüyorum... :mad:

Evet bende yaptım güzel oluyor ama dediğim problemle karşılaştım... malesef... :confused:

KAbloları iyi Kontrol Et Bence Şase Alıyor Olabilir Bir yerde kablolar birbirine değmesin.

Valla ben direk söktüm,lambayı yerleştim yerine taktım çalıştı :D üstünde 8 tane led var ampülün,10 liraya almıştım.. yeri bile ışıldatıyor valla ehehe :D

Resimleri hem buraya hem ilk sayfaya ekliyorum kardeşim.

Geri