plakaya osram cool blue t10 ampül

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BÜLENT.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: plakaya osram cool blue t10 ampül

hepsiburadadan plaka için 2 adet T10 Osram ampul siparişi verdim 1 tanede Kemal ATATURK imzası, imza dün geldi,
bugün ampuller geldi diye beklerken paketi kesmişler 2 li paketten 1 adet göndermişler. 1 adette yarınki kargo ile gelecekmiş. Ben iki adet spariş verdimki birtanesinide arkadaşa vereyim ama akıllılar paketi kesip tek tek göndermişler hemde ayrı kargolarla. Anlamıyorum bu hepsiburadayı yaa..

[img=800x597]http://e1201.hizliresim.com/t/f/1sfhp.jpg[/img]

Genelde en guvenli site ama hayret. 

Eğer bu linketen verdiyseniz siparişi

http://www.hepsiburada.com/Liste/osram-coolblue-t10-5-w-park-ampulu-90c2825cb/productDetails.aspx?productId=otm90c2825cb&categoryId=20024643&SKU=OTM90C2825CB

Altta paket içeriği bölümünde 1 adet diye belirtmişler.

Saçma olan aynı anda verdiğiniz siparişi neden iki farklı paket halinde gönderiyorlar.

Eğer diğer ampul içinde kargo ücreti ödeyecekseniz bence müşteri hizmetleriyle temasa geçip itirazda bulunabilirsiniz.

Mert benim plaka harika oldu 

MeRt link' Alıntı:
fartuning te mi yaptırdın Bülent abi
Aynen mert seninkinide yaptiralim arabaya arkadan baktikca bakasim geliyor renk aydinlatma cok iyi 

cemomekan link' Alıntı:
60 tl plaka aydınlatmsına verdiğim gun beni vursun biri
Birak simdi senin yaptigin masraflar karsisinda cerez bu.

EEEe para iste ne yaparsin.

Kanka sordum sahibi varmiss.  Otekide yengen biliyosun.

Ben plaka işini çözdüm abi ledlerimi taktım bembeyaz oldu yer gök aydınlanıyor  :D

arıza yakıyor ama sorun etmiyorum, arabaya binince CLR ye basıyorum tamamdır  :)

Geri