Plasti Dip Boya uygulaması

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende birkac yere kullandim oldukca basarili sonuclar elde ettim

boyadan daha cok, bir seyi izole etmek icin kullanilabilir.

heryeri tutuyor ve istenildigi zamanda hic bir iz birakmadan cikiyor. yani tiner vs gerek yok

diger taraftan ama yukarda belirttiginiz gibi fazla dayanikli degil, yikamacida ne yapar bilmiyorum ama elinizle üzerinden bastirarak gecildiginde malesef kalkmalar yapiyor

yukardaki jant uygulamasinda da görüldügü gibi, gecici olarak kullanilma maksatli jant boyanabilir, uzun vadeli birsey degil

fiyattida cokta ucuz olmasada, bazen hayat kurtarir, elektrik kablosunu bile bu sekidle izole edebilirsiniz

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
bu sprey boya değil. pul pul dökülme olayı olmaz. sadece kenardan kalkarsa ve oraya su tutulursa ancak o zaman kalkabilir. malzeme reklamcıların folyosuna yakın. Taner abinin dediği gibi isterseniz 5 dakkada hiç iz bırakmadan sökebilirsiniz. deneme amaçlı yaptım eğer kalkma yaparsa o zaman kroma geri dönerim:)

mavi, kırmızı, sarı, siyah, şeffaf renkleri olması lazım. techturkey de izmirden birisi satıyor. fiyat tüp olarak 45 tl. oldukça bereketli bir ürün.

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sprey boya değil. pul pul dökülme olayı olmaz. sadece kenardan kalkarsa ve oraya su tutulursa ancak o zaman kalkabilir. malzeme reklamcıların folyosuna yakın. Taner abinin dediği gibi isterseniz 5 dakkada hiç iz bırakmadan sökebilirsiniz. deneme amaçlı yaptım eğer kalkma yaparsa o zaman kroma geri dönerim:)

mavi, kırmızı, sarı, siyah, şeffaf renkleri olması lazım. techturkey de izmirden birisi satıyor. fiyat tüp olarak 45 tl. oldukça bereketli bir ürün.

Son Durum Nedir Abi Yada Aracı Yıkattınmı Kalkma Vs Yaptımı ?

aliergun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hobbyrc.com
daha yıkayamadım arabayı. :)

TorkTeknik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ürünü ben getirtiyorum zaten :D eski üyeyim yani.

Su ile çıkmaz, ama nasıl çıkmaz biraz kalın atmak laızm. Ürün çok bereketli diyip arkadaşlar birer kat atıyorlar valla şimiden korkmaya bşladım :D

Ancak 3-4 ay önce uygulama yapmaya başlayanlarda dahi halen soyulma yok. Ben yinede en az 2 sağlam kat geçilmesinden yanayım. Unutmayalımki aslen bu bir boya değil LASTİK KAPLAMA dır. Hem suya karşı çok dayanıklıdır hemde elektriğe ve ısıya.

Sorularınız için tarkan@torkteknik.com a mail atabilirsiniz.

Ben sizden biriyim unutmayın, asla malda kusur olmaz diye birşey yok. Olursada hemen sizleride bilgilendiririrm

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bunun piano black rengi falan varsa mükemmel olur :) ön konsolu boyayarak süper sonuçlar elde edilebilir :)