Polen Filtresi Hakkında Merak Ettiğim Birşey

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan gunay.t
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Valla koltuklarım cok kötü idi. Dün arap sabunu ve domestos karışımı ile sildim lekeler gitti. Bugün bayıldım 69tl polen filtresini değiştirmesini bilemedim. Suan klima canavar gibi oldu.

Polen Filtresi Hakkında Merak Ettiğim Birşey

astra g aracım var , orjinal polen filtresi 50 lira diyorlar , yan sanayi 15 lira

arasında ne fark oluyor ?

Bende ciddi bi fark meydana gelmişti :) Geçen sene ağustos ayında bakımını yaptırdığımda ithal polen filtresi kullandık. Havalar soğudu arabadan çok az sıcak geliyo , diyorum dizeldir geç ısınır her sorana ( arabama da b.k atmalarını da istemiyom hani :) ) Ta ki baharda bi arkadaşın corsa dizeline binene kadar. Bi sıcak üflüyor ki sorma. Oto elektrikçiye gittim polen filtresinin çıkardı sanki A4 kağıdından yapılmış :) Bundan hava geçmez ki dedi. Değiştik canavar gibi oldu. Ama bütün kış dondum ya.

Bende ciddi bi fark meydana gelmişti :) Geçen sene ağustos ayında bakımını yaptırdığımda ithal polen filtresi kullandık. Havalar soğudu arabadan çok az sıcak geliyo , diyorum dizeldir geç ısınır her sorana ( arabama da b.k atmalarını da istemiyom hani :) ) Ta ki baharda bi arkadaşın corsa dizeline binene kadar. Bi sıcak üflüyor ki sorma. Oto elektrikçiye gittim polen filtresinin çıkardı sanki A4 kağıdından yapılmış :) Bundan hava geçmez ki dedi. Değiştik canavar gibi oldu. Ama bütün kış dondum ya.

:kop::kop::kop::kop::kop:

orijinalini takmanızda fayda var. Bakteri oluşumunu ve kötü kokuları emin olun gayet başarılı engelliyor. Ama bosch ürünleri de genel olarak iyidir. Yan sanayi ürünlere bulaşmayın derim...

Geri