Polis arabasında son teknoloji

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alpmurat
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu anda pilot bölgelerde kullanılıyor ama 2010 sonunda tüm Türkiyede şıtandart olacak :)

bizim evin burdaki ışıklara da kamera koymuşlar araba kullanmanın hiçbir zevki kalmadı :D

İstanbulda çevre yollarına da kameralı radar sistemi koyulacak diye duydum. Eee benzine bi ton para veriyoruz arabaya biniyoruz bu sefer her taraftan gözetleniyoruz. Pistlere gidin diyorlar sonra çevreye rahatsızlık veriyor diye pistleri kapatıyorlar :D nası olcak bilemedim ki :D

Az önce petrole girdim peşimden poliste girdi.Biraz muhabbet ettik.Dedi bulvarda arkandaydık farkettinmi.Dedim farketmedim, zaten yemek yedim ve lpg alıp eve dönecektim.Memur;" bulvar bomboştu ve sen 50 km yi geçmedin, arabada sorunmu var" dedi,Yok dedim şehir içi 50 yi geçmem.Hemen uyarı geldi "zaten geçenlerin evlerine yollanıyor artık cezaları heryere kamera yapılıyor tanıdıklarına söyle hocam" dedi.Eyvallah deyip eve geldim :)

Az önce petrole girdim peşimden poliste girdi.Biraz muhabbet ettik.Dedi bulvarda arkandaydık farkettinmi.Dedim farketmedim, zaten yemek yedim ve lpg alıp eve dönecektim.Memur;" bulvar bomboştu ve sen 50 km yi geçmedin, arabada sorunmu var" dedi,Yok dedim şehir içi 50 yi geçmem.Hemen uyarı geldi "zaten geçenlerin evlerine yollanıyor artık cezaları heryere kamera yapılıyor tanıdıklarına söyle hocam" dedi.Eyvallah deyip eve geldim :)

Azcık muhabbeti koyulaştırdınmı çok insancıldır memleketimin insanı tüm sırlarını döker ortaya uyarısını da yapar :)

O arabadaki sistemi polis kurcuklaya kurcuklaya bozmazsa bende bişey bilmiyorum :)

istanbul beiktaşda duraklın önünde bazen ekip arabası durur kaldırım üstünde caddeye dönük vaziyette bu sistem yaklaşık 2 yıldır onlarda var..

polis teknolojik olarak kendini çok geliştirdi izleme ve takip dinleme olaylarında şu anda askerin ve mitin bile ilerisindeler hemde çok fazla..

Geri