Polis megafonu

Kanka sakata gelmede bugün karakoldaydım adamın biri arabaya siren tepe lambası koymuş sivillerdeki gibi diye bi kamyon dayak yedi gözümün önünde.:D

Son düzenleme:
Söyle bir örnek verelim aracın plakasını resmi gibi boyamak...128 tl...hız tesbitine yarayan araç bulundurmak adli ceza 2.700 ün üzerinde..ayrıcı 6-8 ay arası hapis le yargılanma...vb....devam sıkarsa hordri beydan...

Kanka sakata gelmede bugün karakoldaydım adamın biri arabaya siren tepe lambası koymuş sivillerdeki gibi diye bi kamyon dayak yedi gözümün önünde.:D

kanka ben taktırırsam mılletın içinde yapmıcam o işi:Dtanıdık esnafın onunden geçerken HAYIRLI İŞLER ABİ falan yapıcam komedı olur:D bide sahilde polis yokken yol ver diceksin süper olur :D

Valla ben taktırma derim normalde 60 küsür tl cezası var ama bu resmi kayıtlardaki halini bide resmi olmayan bi cezası var pek raslamazsın ama riskli bişey..
Bizim arkadaşlar bi kavgaya girdi sivilim ayana sonra herkezle makara yapmaya başadılar yolda adam ceviriolar sivilim die kimliklere falan bakıyorlar gece yarısı oluyor bunların hepsi bu olayı yaklaşık 1 saat sürdürmüşler tesadüf başka bi sivil ekibi bunları görüyo merkeze anons çekio bunlar burda bizi niye yolladınız diye merkezdende plaka isteniyor biz yollamadık kim bunlar diye plaka söyleniyor ve sivil olmadıkları anlaşılıyor bunları çekiyorlar kenara arabalarını alıyorlar ve merkeze geçiyorlar bundan sonraı biraz vahim yaklaşık 22 saat merkezde dosya açılmadan tutuyorlar arkadaşları hani bu 22 saat içinde neler yaşandığını siz tahmin edebiliyorsunuzdur.Merkezden çıktıklarında yürüyemez bi haldeydiler :) sende böyle bişeye raslayıp bi 22 saat geçirmek istemiyorsan deneme bence..
Fiyat konusuna gelince bunlar 2 çeşit biri amatör 30 tl civarında biri biraz daha profesyonel onlarda 50-70 tl arası değişiyor..

abi sizin arkadaşlar işi büyütmüş ama:D ben taktırırsam gırgırına yolda giderken tanıdıklara falan makara olsun die taktırırım:)

oda abartmis ama bize sadece polis sireni calsin birde anons yapsin yeter.:)

Vala abi o dayağı ben yeseydim hastaneden çıkamazdım heralde. Kullandığı üründe büyük ihtimal böyle bişey olması lazım.
3_697346.jpg

Geri