Polo gti 180 hp dsg

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan arasdore
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yakıt iyi. Meri OPC ş.içi kaç yakıyor?

Bu arada aynı motor 180 hp skoda fabia RS var 5 kapı hemde .Aileyede gelir.Fiyatı aynı Polo ile

oldum olası sevemedim bu poloları. çok ürkek bakıyor yavru kuş:D ayrıca o fiyatıda hak ettiğini düşünmüyorum...

o fiyatlara çıkınca alternatif çok, almak için vw veya polo fanatiği olmak gerek biraz.

Yakıt iyi. Meri OPC ş.içi kaç yakıyor?

Bu arada aynı motor 180 hp skoda fabia RS var 5 kapı hemde .Aileyede gelir.Fiyatı aynı Polo ile

Meriva OPC fabrika verisi
ş.dışı. ort. ş.içi
6,3 - 7,8 - 10,4 lt.

bir depoyu sadece şehir içi veya sadece şehir dışı kullanım ile bitirip denemediğim için şehir içi - şehir dışı diye bilemem karışık kullanıyorum.

benim ortalama tüketim ise tamamen benim kullanım ve güzergah şartlarıma göre değiştiği unutulmadan (çoğunluğu şehir içi) LPG ile ORTALAMA 10,4 lt. :)

Meriva OPC fabrika verisi
ş.dışı. ort. ş.içi
6,3 - 7,8 - 10,4 lt.

bir depoyu sadece şehir içi veya sadece şehir dışı kullanım ile bitirip denemediğim için şehir içi - şehir dışı diye bilemem karışık kullanıyorum.

benim ortalama tüketim ise tamamen benim kullanım ve güzergah şartlarıma göre değiştiği unutulmadan (çoğunluğu şehir içi) LPG ile ORTALAMA 10,4 lt. :)

MERIVA şehir içi 10.4 yakıyomuş polo şehiriçi 7.5
Corsamda en sevdiğim şey ferah ön konsol... minibüs keyfi veriyor bana ayak mesafeleri çoğu jipinkinden daha ferah ama işte 180 HP ve 6.9 sn bu başka bişey hergün totalde 40 km (işe gidiş geliş) yol yapıyorum ve arkadaş ani hızlanıp yavaşlamak istiyorum...

fantazim eskişehirdeki radarın önünde 70 ile giderken radardan çıktığım anda 250 newton-metre tork ile 200 km hıza çıkmak istiyorum (tahminim 70-200 arası 9-10 sn civarı sürer sn'de 10 km ivme ve arkadakilerim aval aval bakıp kalakalmaları) bir de BMW 3.30 ci falan görünce arkasından selektör yapmak istiyorum milleti delirtcem alırsam... şehrin haylaz çocuğu olacam :D juke misali

hayırlısı :D

Geri