port bagajtakma yeri kapakları çıktı

kapucuoglu67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm.arabayı yıkatırken ustteki bagajtakma yerlerinin plastik kapakları yerinden çıktı tırnakları kırılmış.yıkamacı arkadaş opelllerde genelde bu sorun çok oluyor dedi plastik kapakları nasıl bulabiliriz

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opellerde genelde oyle bisey olmuyor , dengesiz yikamacilar genelde bu tarz seyler yapiyorlar . Gecmis olsun .

dante38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta gibi görünen arkadaşlarda aynı. işin içinden çıkamazsa opellerde böyle diyip yirtmaya çalışıyorlar.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yıkamacılar dikkat etmiyor evet ama o kapakların ayakları çok hassas.
Benimki de kırılmıştı. Kapakları atmadıysanız, şeffaf silikonla veya kuvvetli bir japonla yerine yapıştırın.
Ben port bagaj kullanmayacağım için açık durması çirkin olacağından böyle yaptım.

Yine de kapakları bulabilirsiniz satılır. Yalnız gereksiz bir paraydı diye hatırlıyorum. 40 TL mi neydi? Hiç kullanmayacağım bişeye bu parayı vermektense yapıştırdım kapakları.

KeeReeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İki farklı astra h kullandım ikisinde de bu kapaklar kırıldı. Zaten piyasadaki h lere bakarsanız çoğunda kırıktır bu kapaklar, en azımdan benim çevremde böyle. Sadece kapak olarak satılmıyor, altındaki yuva ile birlikte değişiyor. Yanlış hatırlamıyorsam 20 TL gibi bir fiyat almıştım. Yine kırılacağını bildiğim için değiştirmedim.
Kolaylıklar...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13 yildir opel kullanicisim boyle bisey yasamadim , ben dengesizim sanirim ;)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plastik malzeme. Genelde güneş sebebiyle gevreyip kırılıyor ve tırnak kısımları biraz hassas. Port bagaj kullanmıyorsanız mümkün olduğunca hatta hiçbir zaman o kapakları sürgüleyip bakmayın derim. Öyle dursun :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et