Power Red !!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan alyslk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Power Red !!!

aslında aracımı alırken bu body kitin var olduğundan dahi haberim yoktu
yoksa ciddi ciddi düşünürdüm uygulatmayı

şimdi de uygulatabilirsiniz.bi sıkıntısı yok..direk parcalar geliyor ve tampon üstüne montajı yapılıyor..

erdem link' Alıntı:
[quote author=alyslk link=topic=564.msg7849#msg7849 date=1298102863]
çok saolun arkadaslar iyi dilekleriniz için..

jantlar dedigin gibi 18 olsa ii olucaktı ama ilk lastik degisiminde 18 cok ii bişi yapıcam ona ;)

arabayı teslim almadan yani lastikleri daha kullanmadan da lastik değişimi yapabilirsiniz aradaki farkı ödeyerek
[/quote]

good year okadar da kötü bildigim kadarıyla..hep birdgestone turanza kullandım.cok sert lastik.bakalım bu nasıl cıkacak..

lastik degisimi geldiginde güzel bi 18 inch momo veya oz düşünüyorum.önerileriniz var ise sevinirim..

alyslk link' Alıntı:
[quote author=erdem link=topic=564.msg7940#msg7940 date=1298120219]
[quote author=alyslk link=topic=564.msg7849#msg7849 date=1298102863]
çok saolun arkadaslar iyi dilekleriniz için..

jantlar dedigin gibi 18 olsa ii olucaktı ama ilk lastik degisiminde 18 cok ii bişi yapıcam ona ;)

arabayı teslim almadan yani lastikleri daha kullanmadan da lastik değişimi yapabilirsiniz aradaki farkı ödeyerek
[/quote]

good year okadar da kötü bildigim kadarıyla..hep birdgestone turanza kullandım.cok sert lastik.bakalım bu nasıl cıkacak..

lastik degisimi geldiginde güzel bi 18 inch momo veya oz düşünüyorum.önerileriniz var ise sevinirim..
[/quote]

değiştirmekten kastım marka olarak değildi.  18" ile değiştirebilirsiniz demiştim

siyahın fotosunu cekmedim...ama güzel gercekten güvenebilirsiniz

18 inch ellerinde yok ki orjinal astra jantı

hem olsa bile extra lastik alın derler ;)

uygulayan arkadaşlar olursa merakla beklıyoruz fotoları

Sayın alyslk,

Aracınız on numara..Tam kalbimdeki renk.Güle güle kullanın, kazasız belasız, iyi günlerde..

alahan1963 link' Alıntı:
Sayın alyslk,

Aracınız on numara..Tam kalbimdeki renk.Güle güle kullanın, kazasız belasız, iyi günlerde..

saol dostum teşekkür ederim :)

Geri