Radyatör Fanı Açma Problemi !!

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar astra h model arabamın butun yag bakımları ve suyu tamam durumda, fakat arac sabah ılk calıstırmamda yanı motor 0 derecedeyken bile fan acıyor , daha sonrakılerde hep devamlıyor durdugunu görmedım bugun hiç.. Aracın
ortalama motor ısısı ise 72 ile 74 dereece arasında , sizce bu sorun nedir , (aracımın radyatörunde antıfırız bulunmuyor ) ...

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
fan müşüri arızalı olabilir...

EpiNeFRiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bişey bizim araçtada oldu.. sogutma fanı hiç durmamış sürekli çalışmış ve akü bitmiş... sigortlaara baktılar birisinin değişmesi gerekti... bieşy takılı kalmış ama tam hatırlamıyorum

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle bişey bizim araçtada oldu.. sogutma fanı hiç durmamış sürekli çalışmış ve akü bitmiş... sigortlaara baktılar birisinin değişmesi gerekti... bieşy takılı kalmış ama tam hatırlamıyorum

Oda olabilir valla yarın bi gösterıcem servise , arabayı calısdırdıgımdan berı hep calısıyor fan ı

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
röle takılı kalmış olabilir

cankazanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşında dediği gibi röle takılı kalmış sökülüp tekrar takılması ile düzelebilir yada yenisi ile değiştirilmesi gerekebilinir 3-5 tL birşey zaten

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler arkadaslar butun yorumlarınız ıcın :)=