resimdeki olay nedir

4-5 sene öncesinde de bizim buraya Almanya dan gurbetçi gelmişti komşumuza...Araç vectra b SW 1.6 idi..Kapılarda da GL amblemi vardı ama buradaki CD ler ile kapışacak donanımdaydı..Renk bir kere opek beyazdı ama sunroof vardı 1, 4 hava yastığı vardı 2,sis lambası vardı 3, ama jantlar kapaktı..Tavan barları da vardı... Klimalıydı da... Şaşırmıştım...Misal vectra c lerde öyle..Buradaki elegance orada, essentiadır... :mad:

bu resımde paylastıgım 98 gls benım aracta 98 gls 2 resim arasındakı fark bu

bu resımde paylastıgım 98 gls benım aracta 98 gls 2 resim arasındakı fark bu

Benim aracım da 1998 modellerin GLS versiyonu ve çift airbag standart donanımında vardı. Senin araç 1997 yılının son aylarında imal edilmiş olabilir mi?

Tabletten resim yüklemeyi bilmiyorum, o nedenle resim ekleyemiyorum ama satılık opeller kısmında benim aracın resimleri mevcut.

baktım abı senın aracla benımkı aynı bendede cıft aırbag var gls jantları fılan ama o elemanın kı degısık ıste konu bası resımdekı

savaş abi hızlı gıdıyor biz daha masaustundeyız dual core ıle devam

Abi tablet falan, teknoloji de senin gerindeyim :)

savaş abi hızlı gıdıyor biz daha masaustundeyız dual core ıle devam

Evde 10 senelik klasik adaylarından, tüplü ekranlı, ilkel PS ile mutlu birlikteliğimiz devam ediyor, şehir dışına çıktığım zamanlarda kızımın tabletini kullanıyorum. Ucuz yollu ufak ekranlı mini bir notebook almak şart oldu. Maus ve klavye olmayınca olmuyor, alışmışız bir kere :)

Geri