Roadstar Rd-8000 cihaz yorumları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dhakan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dhakan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,
Astra H araçtaki CD30 cihazı yerine Roadstarın RD8000 modelini taktırmak istiyorum. Dvd, navigasyon,TV,Geri kamera,Bluetooth gibi özellikleri var,fakat astra H ile ne kadar uyumlu?direksiyon kumandası kullanılabiliyormu?bu cihazı bu araçta kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyiz?

Teşekkürler

Aracın orijinal teybini çıkardığımızda sadece settings butonu devre dışımı kalıyor? Bazı forumlarda klima fanının durumunuda etkilediğini yazmışlar, doğrumudur?

Roadstar cihazının fiyatı diğerlerine göre daha uygun olduğu için bu cihaz daha cazip görünüyor, opel aracında bu ürünü kullanan arkadaşlar varmıdır?

rd8000 ile ilgili bilgisi olan yokmudur?

Arkadaşlar ben vectramı sattım ve şuan focus kullanıyorum roadstar taktırdım 1 hafta önce bir problem yok ancak ses kalitesi biraz düştü tabii

teyp gzl bişeye benziyor eger araçınıza taktırırsanız direksiyon kumandası vs devre dışı kalır aparat varsa o ayrı konu alacagınız teyb in double din kafalıkları takmak için ekran çıkışıda olsun bence özelliklerinde göremedim ben olsam pioneer tercih ederdim fazla bi fark yok bununla
AVIC-Z120BT_front_large.jpg

Son düzenleme:
Pioneer'in fiyatı çok daha yüksek değilmi?ayrıca yurtiçinde nereden temin edebilirim bu modeli

Geri