S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Arkadaşlar acaba omsa mı ? diye soranlar olmuş :)

Tolga bey bunu görüp biraz içerlemiş..Ürünlerinin tamamının s-dizayn üretimi olduğunu ve eğer aklında şüphesi olan varsa kargosunu iade edip parasını geri alabileceğini söyledi..

sallierim link' Alıntı:
Arkadaşlar acaba omsa mı ? diye soranlar olmuş :)

Tolga bey bunu görüp biraz içerlemiş..֜rünlerinin tamamının s-dizayn üretimi olduğunu ve eğer aklında şüphesi olan varsa kargosunu iade edip parasını geri alabileceğini söyledi..

kesinlikle öyle bir düşüncem yok benim.. Tolga beyde çok ilgili bir kişi telefonla görüşebildim... Sadece foto omsaya benziyor diye sordum merak ettim  :)

wave61 link' Alıntı:
kesinlikle öyle bir düşüncem yok benim.. Tolga beyde çok ilgili bir kişi telefonla görüşebildim... Sadece foto omsaya benziyor diye sordum merak ettim  :)
Ben de kötü bir niyetle yazdığınızı düşünmüyorum zaten ama fotoları da kendisi çekmiş :).O iletmemi rica etti benden yanlış anlaşılma olmasın diye

sallierim link' Alıntı:
Ben de kötü bir niyetle yazdığınızı düşünmüyorum zaten ama fotoları da kendisi çekmiş :).O iletmemi rica etti benden yanlış anlaşılma olmasın diye

tanıdığınız biri ise selam söyleyin  greatt bunu düşünmesi bile ilgisini gösterir ki  thnxx

wave61 link' Alıntı:
tanıdığınız biri ise selam söyleyin  greatt bunu düşünmesi bile ilgisini gösterir ki  thnxx
yok sadece ufak bir yanlış anlaşılma olmuş abi :).önemli birşey değil :)

sallierim link' Alıntı:
yok sadece ufak bir yanlış anlaşılma olmuş abi :).önemli birşey değil :)

Tolga Bey sağolsun çok ilgilendi. Gecesini gündüzüne kattı bizler için... Allah razı olsun.

Tolga bey beni arayacağını söylenişti dün için aramadı  ..araç ve adres bilgisi alcaktı ben sanalpazardan almıştım umarım yanlış gelmez ARACIM HB    (Tolga Bey in dikkatine)  Acaba forumu okuyup burdan bakıp mı gönderdi??? Yada hala göndermedi??

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
Tolga bey beni arayacağını söylenişti dün için aramadı  ..araç ve adres bilgisi alcaktı ben sanalpazardan almıştım umarım yanlış gelmez ARACIM HB     (Tolga Bey in dikkatine)   Acaba forumu okuyup burdan bakıp mı gönderdi??? Yada hala göndermedi??

Tolga bey forma bakiyor,bizim ürünler aksam kargolandi

Geri