S-Dizayn Krom Cam Çıtası

Ynt: S-Dizayn Krom Cam Çıtası

SULEYMANHOCA link' Alıntı:
hemen doğrulama yapmayıp yeni üyelik açsaymışız olcakmış:( geçti artık neyse kısmet
Aslında fark ettim ama doğrulayınca gelir belki diye yaptım olmadı

İlker16 link' Alıntı:
bu benim arabaya olurmu 2011 enjoy plus

Sis çerçevesi olmayan tüm Astralara uyumluymuş. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz :)

Arkadaşlar satın almak isteyenler için; foruma özel son indirimler.

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.

Çok geçmiş olsun.

Benden başka kimse almamış ya  :D Forumdaş araç üzerinde görmeyince tatmin olmuyor yarın ben takarım nerden aldın soruları gelmeye başlar  :)

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam evde sürahiyi yıkarken lavabonun içine düşürdüm, düşmesi esnasında yakalamaya çalışırken en sivri kesilen yeri avcumun içini dışardan içeriye kadar kesti. Yalnız yaşadığım için panik oldum, o kadar kanı görünce. Koşa koşa banyodan havluyu kaptım. Bana gelmeyi planlayan arkadaşım vardı telefon açtım kapının önüne gelmiş, hemen hastaneye gitik dikiş attırdık, serum yedik falan... Sanırım hayatımın en stresli anlarından biriydi. Allah kimseye yaşatmasın.
Geçmiş olsun

madmax50 link' Alıntı:
Benden başka kimse almamış ya  :D Forumdaş araç üzerinde görmeyince tatmin olmuyor yarın ben takarım nerden aldın soruları gelmeye başlar  :)

Ben de alacağım bensiz olmaz :)

Geri