S2000,ep3 typer,opc,rs,rx8

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan s2k_Vtec
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu videolar youtube de aylardir vardi ???

Internetden hondanin gectigi videolari arayimmi koyuyorsunuz ?

Kendi cektiginiz yokmu ? Astra OPC icinde ep3 typer in ustunden atlar.....

Nedense Turkiyede Butun OPC LINE lar OPC oluyor...

Hondaci arkadaslarin yazdigi gibi...OPC ler basmamis....:-))))))))
Kala almamis....

ep3lere ne zamandan beri yazılım oluyor? kpro varsa opc sahibi sanırım pek bilgili biri değil niye denemişki? Opc hafif yüklü ne demek neler var? arkadaşin değilmi sorsana abicim. merak ediyoruz. Videoda 30 boy fark var bu sürücülükle felan olacak boy felan değil.

ep3lere ne zamandan beri yazılım oluyor? kpro varsa opc sahibi sanırım pek bilgili biri değil niye denemişki? Opc hafif yüklü ne demek neler var? arkadaşin değilmi sorsana abicim. merak ediyoruz. Videoda 30 boy fark var bu sürücülükle felan olacak boy felan değil.

Ayni video gecen techturkeyde vardi...Ordan buraya :D:D
Umit cikar su arabani ortayada....Videolar gorelim guzel guzel...

Opc sahibi arkadaşım beni yiyor o zman opc m var diye:D
opc atlar ama atlayamamış,sürücü farklarında da bahsetmişim zaten yazımın sonunda,arkadaş gayette basıyordu.
bunca yıllık opelciyi honda fanı yaptınız iyi mi:Dbundan sonra opelin hondayı geçtiği videoları koycam söz ne alemsiniz abi ya.opc nin s2000 e okdar tutunması müthiş bişey siz honda opeli geçti olarak görüyosunuz işinize nasıl gelirse:)neyse ben daha yazmam daha video koymam:D

senden opelin geçtiği videolari değil, mantıklı videolari koymani istiyebiliriz. Hep honda geçicek veya hep opel gecicek diye bir olay yok. Sadece video koyuyorsan emin olduğun videolari koy. Mesala opc diyorsun ya o araba opc değil ya ep3 full dolu bir araba kprolu felan. Ne demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir. Istersen açtığın konuya tekrar bak kendinde farkına varirsin.

OPC den anlamayanlar nasil gittigini bilmeyenler sacma sacan oradan buradan duyduklari ile yaziyorlar ondan yaziyoruz, Adam gibi yazan ciksa ama herhalde cikmayacak..Oturup okurum videolarida izlerim..Youtubede dunya kadar boyle video var..

Bilsen kullansan boyle yazmazdin oradan......
Cunku biz OPC in nasil gittidigi biliyoruz.....Insallah sende ogrenirsin bir gun.....

opc yi bilsen böyle yorum yapmazsin çünkü. Bu bahsettiğin 3 kişide opeli cok iyi bilen sürekli kullanıcısı olan kişiler. zamaninda ep3 ilede s2k ilede denemişliğimiz var opc ile olmasada. o yüzden bana gelipde cokmu iyi biliyorsunuz felan deme. gayet iyi biliyorum standart iki arabanin gideceklerini. Video koyuluyorsa bilgilerinide vericek arkadas veremiyorsa koymucak veyada soru sorulduğunda luabali cevap vermicek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri