saci dokulenler

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Mel-a-ku
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok ya 22 yanlıs yazmısım duzelttım :D
Yaşı boşver Cengiz, bizim anadolu adetlerine göre bir genç kız sandalyeye oturunca ayakları yere deyiyorsa evlilik çağına gelmiş derler :kop:.

Dökülme bir kere başladı mı durmuyor o yüzden kafaya takmaya gerek yok, babamın dedemin benden fazla saçı var, aslında bende yok denecek kadar az :) ama boydan kurtarıyorum biraz, hanımdan yana da sıkıntım yok! Bu tip malzemelerin hepsini bioxinden tut minoxile kadar kullanan arkadaş var hiçbiri çok etkili değil, geçici çözümler, en sonunda saç ektirdi, sağlam oldu dökülmüyor fakat çim adam gibi oldu :)

cim%2Badam.jpg

Yaşı boşver Cengiz, bizim anadolu adetlerine göre bir genç kız sandalyeye oturunca ayakları yere deyiyorsa evlilik çağına gelmiş derler :kop:.

Savaş abi sorun yengenin yaşı değil ki,C.C'nin yaşı :D:D:D

Valla o konuda yorum yapamam :)

Ben hiç konuşmayayım bari :)

benimde 17 yaşımdan beri saçım dökülüyor ve bu zamana kadar birçok doktora gitmiş ve çeşit çeşitde ilaç ve yağ türevleri kullanmış biri olarak, büyük etkide dökülmeyi durduran ve yeniden saç çıkartan kombinasyonun şu şekilde oldğunu gözlemledim kendi üzerimde;
minoxidil
propecia yada 4te 1 oranında proscar
ve sürekli olarak bioxin şampuan, ancak herkesin dediği gibi tedaviyi bıraktığınız aydan itibaren verdiklerini tekrar geri alıyorlar.

sorun bende de var genç yaşta kel kalcaz:D

Geri